عکس هانیه توسلی در دهه هفتاد - - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عکس هانیه توسلی در دهه هفتاد - ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: عکس هانیه توسلی در دهه هفتاد

به گزارش آکاایران: هانیه توسلی یکی از بازیگران تئاتر ، سینما و تلویزیون کشورمان عکسی از دوران دبیرستان و زمانی که اول دبیرستان بود به اشتراک گذاشت. نکته جالب این عکس این بود که هانیه توسلی دوستانی که با آنها عکس رفته را یادش نبود.

تیپ هانیه توسلی در دهه هفتاد و در سال ۱۳۷۳ برای هواداران این هنرپیشه میتواند جالب باشد به خصوص مغنعه چانه دار و فوکل آنها که در آن دهه مد بود.

عکس هانیه توسلی در دهه هفتاد

هانیه توسلی عکسی قدیمی از دوران دبیرستان خود در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت و نوشت: «اول دبیرستان. هنرستان تهذیب در همدان.متاسفانه اسم همکلاسى هایم را یادم نیست در این عکس. نکته جالب عکس براى من مقنعه چانه دار و فکل معروف اوایل دهه هفتاد است.»

عکس هانیه توسلی در دوران دبیرستان

همچنین ببینید: عکس مهناز افشار در دوران دبیرستان

هانیه توسلی متولد ۱۴ خردادماه سال ۱۳۵۸ در شهرستان همدان میباشد او بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون است هانیه توسلی با دیپلم رشته تجربی وارد سینما شد و در در ادامه کارهای سینمایی خود توانست کارشناسی نمایشنامه نویسی را کسب کند.

از افتخارات هنری و بازیگری هانیه توسلی میتوان به تندیس بهترین بازیگر نقش اول زن اشاره کرد.

هانیه توسلی با هنر نمایی در فیلم «شب های روشن» توانست از «هفتمین جشن خانه سینما» در تاریخ ۲۲ شهریور سال ۱۳۸۲ تندیس بهترین بازیگر نقش اول زن را دریافت کند.

هانیه توسلی همچنین در سی و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول را در سال ۱۳۹۱برای هنرنمایی در فیلم دهلیز کسب کند.

سریال ها و مجموعه های تلویزیونی هانیه توسلی

سریال غریبه در سال  ۱۳۷۹
سریال وفا در سال ۱۳۸۵
سریال میوه ممنوعه در سال ۱۳۸۶
سریال شمس العماره در سال ۱۳۸۸

شبکه نمایش خانگی

 مجموعه قلب یخی در سال ۱۳۹۱
مجموعه شاهگوش در سال ۱۳۸۲
مجموعه ابله در سال ۱۳۹۳ 

همچنین ببینید: دبیرستان دخترانه سال ۱۳۵۲در بندرعباس

 

تصاویری از هانیه توسلی را مشاهده میکنید:

,[categoriy]

عکس های جدید هانیه توسلی

,[categoriy]

تصاویر آتلیه ای هانیه توسلی

,[categoriy]

عکس های شخصی هانیه توسلی

,[categoriy]

عکس های دیده نشده از هانیه توسلی

,[categoriy]

عکس هانیه توسلی در دهه هفتاد

افتخارات هانیه توسلی

.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله عکس هانیه توسلی در دهه هفتاد - شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

هانیه توسلمی , دهه هفتاد

عکس هانیه توسلی در دهه هفتاد - گردآوری توسط بخش اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها،اخبار هنرمندان سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات