تیپ جدید افسانه پاکرو در چین + تصاویر - - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تیپ جدید افسانه پاکرو در چین + تصاویر - ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته اخبار افراد مشهور از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: افسانه پاکرو بازیگر کشورمان به تازگی مصاحبه ای با تلویزیون چین انجام داده که درباره دو اثر مرحوم عباس کیا رستمی می باشد.

به گزارش آکاایران:  افسانه پاکرو این خبر را در صفحه اینستاگرام خود داد و عکس هایی از مصاحبه با تلویزیون چین را منتشر کرد.
افسانه پاکرو نوشت:
مصاحبه با تلویزیون چین درباره آخرین فیلم عباس کیارستمی در چین (راه رفتن در باد – عشق در هوانجو)

افسانه پاکرو ۱۱ اردیبهشت ۱۳۶۲ در اهواز به دنیا آمده و اصالت ترک دارد.

تیپ جدید افسانه پاکرو در چین

تیپ جدید افسانه پاکرو در چین + تصاویر -

آکاایران: تیپ جدید افسانه پاکرو در چین + تصاویر

عکس های افسانه پاکرو

بیوگرافی افسانه پاکرو

این بازیگر یک خواهر به نام سعیده دارد که فاصله سنی آنها یک سال است و خیلی بهم وابسته هستند.

تا جایی که میگوید ما وقتی که بخواهیم ازدواج کنیم باید با دو برادر ازدواج کنیم تا از هم جدا نشویم.

آرزوی دوران بچگیش خلبان شدن بود اما این آرزو محقق نشد و مهمانداری خواند و بعد از مدتی منصرف شد و عقیده دارد که هیچ وقت از انصراف مهمانداری پشیمان نیستم. 

افسانه پاکرو بازیگری را از کلاس های استاد سمندریان آغار کرده و از سال ۸۳ شروع به کار کرده است و در فیلم محکومین بهشت برای اولین بار جلوی دوربین رفت. 

بیوگرافی افسانه پاکرو

از دیگر کارهای هنریش : پیدا و پنهان، رسم عاشقی، رؤیای خیس، محاکمه، زندگی شیرین، شیر و عسل و…

 

ازدواج و همسر افسانه پاکرو

برخی سایت ها افسانه پاکرو را همسر اشکان خطیبی معرفی میکنند که صحت ندارد. خانم افسانه پاکرو ازدواج نکرده و مجرد است.

 

خانم افسانه پاکرو تولد شما چه روزی است ؟

من در ۴ اردیبهشت به دنیا آمدم اما با اشتباهی که صورت گرفته در همه جا ۱۱ اردیبهشت ثبت شده و من به دلیل اینکه کمتر مصاحبه می کنم، جایی مطرح نکردم و همه ۱۱ اردیبهشت به من تولدم را تبریک می گویند.

 

 

 از حضور خود در سینما برایمان بگویید.

در سال ۸۳ اولین بار با فیلم «محکومین به بهشت» به سینما معرفی شدم، البته یک سال قبل از آن در کلاس های استاد سمندریان شرکت کردم و قرار بود دوره ای از کلاس های آقای  فخیم زاده را بگذرانم که به دلیل حضور در اولین فیلم خود نتوانستم. اما سال ها بعد در سریال «تکیه بر باد» با ایشان همبازی شدم.

 شما در زمینه  نقاشی فعالیت دارید؟

بله. در دانشگاه سوره نقاشی خواندم و یکی از بهترین علایق من همین رشته است. سال هاست کنار بازیگری نقاشی می کنم و به زودی نمایشگاهی از کارهایم خواهم داشت.

نظر خانواده درباره حضور شما در عرصه بازیگری چه بود؟

زمانی که من رشته نقاشی را انتخاب کردم، همه پدر و مادرها اصرار داشتند فرزندانشان پزشکی و مهندسی بخوانند، اما خانواده من با انتخاب من موافق بودند، البته بعدها به آن ها گفتم کاش شما هم اصرار می کردید که من پزشکی بخونم؛ چون به رشته پزشکی نیز علاقه زیادی داشتم و  دو سه سال بعد از بازیگری با تغییر رشته کنکور پزشکی دادم و در همان کنکور اول قبول شدم اما چون تصمیم سختی بود در نهایت بازیگری را ادامه دادم.

 

 نقطه عطف کاری شما چه زمانی بود؟

نمی توانم دقیقا بگویم، چرا که اکثر کارهایی که داشتم با استقبال مواجه شد، «رویای خیس»، «محاکمه»، «تکیه بر باد»، «زاینده رود» و … اما شاید «رویای خیس» طیف گسترده تری از مردم در رده های سنی مختلف را راضی کرد.

 

 موسیقی مورد علاقه شما؟

همه نوع موسیقی گوش می کنم. سنتی هم دوست دارم.

 

مصاحبه با افسانه و خواهرش سعیده

همیشه با هم بودیم

افسانه: به دلیل فاصله سنی کمی که داشتیم (یک سال) از بچگی مانند دوقلوها بودیم. لباس هایمان شبیه هم بود. حتی خاطرم است زمانی که سعیده به مهدکودک رفته بود اینقدر اصرار کردم تا من را هم زودتر از موعد به مهدکودک فرستادند. در اصل من دو سال مهدکودک رفتم. یک سال با سعیده، یک سال هم تنهایی. مدرسه هم که با هم بودیم و دقیقاً تا اول دبیرستان. از آن جا به بعد راهمان تغییر کرد. من به هنرستان رفتم و گرافیک خواندم .

سعیده: من هم تقریباً همین راه افسانه را رفتم. به هنرستان رفتم و کامپیوتر خواندم ولی در ادامه مانند افسانه هنر دغدغه ام شد و به سمت کارگردانی رفتم. حدود ۸ سال است که عکاسی و فیلمسازی را در کنار هم تجربه می کنم. حتی به افسانه کار بازیگری هم می کنیم، البته در کارهای خودم. پنج فیلم کوتاه ساخته ام که افسانه در آن بازی کرده ولی دغدغه اصلی من ساختن یک فیلم بلند است. البته رشته های ورزشی ما هم یکی بود؛ شنا، تکواندو، ژیمناستیک و…

 

چرا سعیده به سراغ بازیگری نیامد؟

افسانه: راستش سعیده را هر کی می بیند فکر می کند بازیگر است. اتفاقاً چندین بار پیشنهاد بازیگری هم داشته اما قبول نکرده است. احساس می کنم به دلیل سختی کاری که من داشته ام او هم زده شد. در صورتی که شاید این فرصت را هر کس داشت به راحتی از دست نمی داد. من هم خیلی اصرار کردم. برادرم هم یکبار در یکی از سریال های تاریخی بازی کرد. آن موقع سن کمی داشت. وقتی کارگردان نوع دیالوگ گفتن را برایش توضیح داده بود، چون دیالوگ ها به سبک قدیمی بود، گفت نمی توانم این دیالوگ ها را بگویم. کار را رها کرده و آمده بود.(می خندد) فکر می کنم خانواده ام خیلی به این کار علاقه ندارند. شاید چون محدودیت ها و سختی های من را دیده بودند، نخواستند وارد این حرفه شوند.

سعیده: افسانه درست می گوید، پیشنهاد زیاد داشتم. من دوست داشتم اما آن زمان اصلاً فرصت این کار را نداشتم. آن موقع زیاد دوست نداشتم ولی الان دوست دارم این کار را به شکل حرفه ای ادامه بدهم. ولی خب الان دیگر پیشنهاد ندارم. البته کار فیلمسازی را بیشتر از بازیگری دوست دارم.

 

با مادرم نمایشگاه نقاشی می گذارم

افسانه: راستش را بخواهید من خیلی دوست داشتم نمایشگاه نقاشی برگزار کنم. من دانشگاه نقاشی خواندم. خیلی دوست داشتم آثارم را در معرض دید عموم بگذارم . اصلاً قبل از بازیگری، بیشترین علاقه ام نقاشی بود. ولی همیشه مشکلی پیش آمده که نتوانستم این کار را به سرانجام برسانم. از طرفی مادر من نقاش هستند. نقاش فوق العاده ای هم هستند. ایشان با این که تحصیلات آکادمیک در زمینه نقاشی ندارند واقعاً عالی کار می کنند و من که رشته تحصیلی ام نقاشی بوده از دیدن آثار ایشان متعجب می شوم. به نظرم استعداد مادرم در نقاشی بیشتر ذاتی است. ایشان حتی کلاس هم نرفته است. انشاءا… تصمیم داریم به اتفاق مادرم نمایشگاه برای آثارمان ترتیب دهیم.

سعیده: برعکس افسانه و مادرم من اصلاً در زمینه نقاشی استعداد ندارم. حتی نمی توانم یک خط ساده بکشم.

 

دو برادر برای ازدواج

افسانه: هر وقت حرف ازدواج پیش می آید، تصمیم می گیریم با دو برادر ازدواج کنیم که مجبور نشویم از هم جدا شویم. (می خندد) ولی تا الان خیلی به شکل جدی به ازدواج فکر نکرده ایم. جدا شدن از همدیگر هم برایمان سخت بود. ولی کم کم باید به این قضیه جدی تر فکر کنیم.

سعیده: موافقم.

.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله تیپ جدید افسانه پاکرو در چین + تصاویر - شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

غذای مورد علاقه افسانه ناصری , دکتر افسانه ابراهیمی , افسانه پاکرو ترکی

تیپ جدید افسانه پاکرو در چین + تصاویر - گردآوری توسط بخش اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها،اخبار هنرمندان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات