کتاب یک دختر هشت ساله پرفروش شد -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کتاب یک دختر هشت ساله پرفروش شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته اخبار افراد مشهور از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


کتاب یک دختر هشت ساله پرفروش شد
,بازیگران,سریال,فیلم

آکاایران: کتاب یک دختر هشت ساله پرفروش شد

آکاایران داستانی که یک دختربچه هشت ساله درباره مراقبت از برادر کوچک خود نوشت، به فهرست پرفروش ترین های آمازون راه یافت.

  به گزارش  ایسنا  ؛ دختری هشت ساله کتابی را درباره مراقبت کردن از برادر کوچک تر خود نوشته است که به فهرست پرفروش ترین های سایت «آمازون» راه پیدا کرد.

 

به گزارش آکاایران به گزارش هافینگتون پست، این دختر سیاه پوست، نیا میا ریز نام دارد و اهل آلاباماست. کتاب او «چگونه با یک برادر کوچک تر آزاردهنده کنار بیاییم و از او مراقبت کنیم» نام دارد. داستان نگارش این کتاب از سال گذشته و با یک تکلیف درسی این کودک در کلاس اول ابتدایی شروع شد.

 

او سال گذشته انشایی درباره برادر پنج ساله خود که خیلی او را اذیت می کرد، نوشت و مادرش او را برای ادامه دادن این داستان در فصل تابستان تشویق کرد.

 

این کتاب از نوامبر سال گذشته در سایت آمازون قرار گرفته و نیا میا در آن از تجربیات خود در نگهداری از برادرش نوشته است. کتاب «چگونه با یک برادر کوچک تر آزاردهنده کنار بیاییم و از او مراقبت کنیم» در حال حاضر در صدر پرفروش ترین کتاب های بخش تربیت کودکان دبستانی قرار دارد.

 

نیا میا که اخیرا یک جلسه امضای کتاب برگزار کرده، درباره دستاورد خود از این تجربه گفت: «یاد گرفتم که به دنبال رویاهایم بروم.»

.
کتاب یک دختر هشت ساله پرفروش شد گردآوری توسط بخش اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها،اخبار هنرمندان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات