احسان علیخانی به سمت برنامه های طنز میرود

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد احسان علیخانی به سمت برنامه های طنز میرود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته اخبار افراد مشهور از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: احسان علیخانی به سمت برنامه های طنز میرود

 

احسان علیخانی به سمت برنامه های طنز میرود
,احسان علیخانی, مجریان ایرانی

آکاایران: احسان علیخانی به سمت برنامه های طنز میرود

اخبار رسانه و هنرمند ، آکا ایران : اخبار رسیده حاکی از ان است که قرار است احسان علیخانی رقیب خندوانه یا برنامه دورهمی باشد

به گزارش آکاایران: خبرگزاری فارس: «احسان علیخانی» شکل های مختلفی از برنامه سازی را تجربه کرده است که از قضا همه آنها در شبکه سه سیما بوده است و تنها حضور او در شبکه ای جز سه را می توان شبکه نسیم دانست که به عنوان مهمان در برنامه «خندوانه» حضور یافته بود.

بنا بر این گزارش، از جمله این برنامه ها که علیخانی هم به عنوان مجری و هم به عنوان تهیه کننده حضور داشته، برنامه «ماه عسل» بوده که امسال دهمین سالگرد به روی آنتن رفتن آن را جشن گرفت.

برنامه «ماه عسل» که با برند احسان علیخانی شناخته شده نیز تنها یک بار از شبکه ای دیگر سردرآورد که آن هم شبکه نسیم بود و این شبکه در دهه اول محرم گزیده ای از قسمت های موفق «ماه عسل» را به روی آنتن برد.

حالا هم قرار شده علیخانی بعد از سال ها از شبکه سه سیما دل بکند و در کنار این شبکه برای شبکه نسیم هم برنامه سازی کند. طرح این برنامه نوین به شبکه ارائه شده و مراحل بررسی و نهایی شدن را سپری می کند.

این برنامه نوین که هنوز نام آن قطعی نشده در صورت تصویب قرار است شب های زمستان از شبکه نسیم پخش شود و باید دید که این برنامه رقیب «خندوانه» خواهد بود یا «دورهمی».

.

منبع : permag.ir

احسان علیخانی به سمت برنامه های طنز میرود گردآوری توسط بخش اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها،اخبار هنرمندان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات