آیا جواد خیابانی ممنوع التصویر شده ؟

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آیا جواد خیابانی ممنوع التصویر شده ؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته اخبار افراد مشهور از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: آیا جواد خیابانی ممنوع التصویر شده ؟

 

اخبار رسانه و هنرمند، آکا ایران: درپی شایعه برخی کانال های تلگرامی، گروه ورزش شبکه ۳ سیما خبر مبنی بر ممنوع التصویری جواد خیابانی را تکذیب کرد.

 

به گزارش آکاایران: به گزارش فارس، به منظور جلوگیری از گسترش شایعات مجازی در شبکه های اجتماعی مهم ترین و جدیدترین شایعه منتشر شده در فضای مجازی که توسط کاربران شبکه های اجتماعی نقل می شود را در بسته خبری «از شایعه تا واقعیت» بررسی می کند.

 

آیا جواد خیابانی ممنوع التصویر شده ؟
,اخبار, جالب, مجریان ایرانی

آکاایران: آیا جواد خیابانی ممنوع التصویر شده ؟

«شایعه» 

 

به تازگی برخی کانال های تلگرامی و کاربران شبکه های اجتماعی با پخش صحبت های جواد خیابانی در فضای مجازی مدعی شدند که جواد خیابانی، گزارشگر تلویزیون ممنوع التصویر شده است.

 

«واقعیت»

 

علاوه بر این که هیچ ارگان رسمی این شایعه ممنوع التصویری گزارشگر معروف را تایید نکرد، گروه ورزش شبکه ۳ سیما خبر برخی سایت ها و کانال ها مبنی بر ممنوع التصویری جواد خیابانی را تکذیب کرد.

 

خیابانی به علت حضور در مناطق زلزله زده کرمانشاه چهل روزی است که در تلویزیون گزارشی انجام نداده است.

.

منبع : permag.ir

آیا جواد خیابانی ممنوع التصویر شده ؟ گردآوری توسط بخش اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها،اخبار هنرمندان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات