نظر نیوشا ضیغمی در مورد صدف طاهریان

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نظر نیوشا ضیغمی در مورد صدف طاهریان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته اخبار افراد مشهور از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: نظر نیوشا ضیغمی در مورد صدف طاهریان

 

اخبار رسانه و هنرمند، آکا ایران: نیوشا ضیغمی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان، در گفتگو با یکی از رسانه ها به اظهار نظر صریح درباره صدف طاهریان پرداخت.

به گزارش آکاایران: نیوشا ضیغمی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در گفتگو با یکی از رسانه ها، در خصوص صدف طاهریان گفت: من ایشان را اصلاً بازیگر نمی دانم.

 

نظر نیوشا ضیغمی در مورد صدف طاهریان
,بازیگران ایرانی, صدف طاهریان, عجیب

آکاایران: نظر نیوشا ضیغمی در مورد صدف طاهریان

به نظرم اسمشان را اصلاً نیاورید؛ چرا که اصلاً بازیگر نیستند. واقعاً نمی دانم ایشان چه زمانی بازیگر بوده اند! فقط تصاویری از او را در اثری دیدم که نقش مهمی هم در آن نداشت.

من ایشان را نمی شناختم تا اینکه از ایران رفتند.

او تصریح کرد: چرا ما یک آدم الکی را بزرگ می کنیم. خود ما این آدم های بی مغز را بزرگ می کنیم. زمانی که این آدم را نمی شناسم چرا باید درباره اش صحبت کنم. من این افراد را قاطی آدم های سینما نمی دانم. آدم های الکی را نباید بزرگ کرد.

صدف طاهریان چند سال قبل مهاجرت کرد و به شبکه های بیگانه پیوست. این اتفاق با واکنش تند بسیاری از هنرمندان روبرو شد و خیلی از آنها او را به عنوان یک بازیگر به رسمیت نشناختند.

.

منبع : permag.ir

نظر نیوشا ضیغمی در مورد صدف طاهریان گردآوری توسط بخش اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها،اخبار هنرمندان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات