بازیگران زن هالیوودی که سابقه مدلینگ دارند!

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بازیگران زن هالیوودی که سابقه مدلینگ دارند! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

بازیگران زن هالیوودی که سابقه مدلینگ دارند!
,بازیگران زن هالیوودی که سابقه مدلینگ دارند!,[categoriy]

آکاایران: بازیگران زن هالیوودی که سابقه مدلینگ دارند!

آکاایران: بازیگران زن هالیوودی که سابقه مدلینگ دارند!
قصد داریم به معرفی بازیگران زن هالیوودی بپردازیم که ابتدا به عنوان مدل فعالیت می کردند و سپس بازیگر شده و به شهرت رسیدند.
بازیگر زیبای زن هالیوود
هالیوود جایی است پر از زیبایی، استعداد، توانایی، جذابیت و البته به میزان بیشتری شانس! هالیوود ستاره های خیلی زیادی را به مردم معرفی کرده که توانسته اند خودشان را ثابت کنند، آنها علاوه بر خوش شانس بودن به سختی کار کردند تا ستاره شدند. گاهی اوقات افرادی که خانواده هنرمند هم داشتند نتوانستند تا این حد به شهرت برسند.
تعدادی از بازیگران سخت تلاش کردند و از کودکی کار کردند. تعدادی از بازیگران زیبا هم ابتدا از مدلینگ برای برندهای معروف شروع کردند تا پول جمع کرده و بعد از به شهرت رسیدن وارد عرصه بازیگری شوند. در اینجا نگاهی به ۸ بازیگر زیبای زن هالیوود می اندازیم که در گذشته مدل بودند.
مریلین مونرو
مریلین مونرو یکی از مشهورترین بازیگر تمام دوران هاست که به خاطر زیبایی و جذابیت برجسته اش در تمام جهان معروف بوده و هست. موهای بلوند، پوست شفاف، خال زیبا و مشهور نمونه کاملی از یک زن زیبا بوده است و اغلب او را با فیلم های دهه ۵۰ تا ۶۰ که موهای بلوند داشت یاد می کنند. او توانایی پیشرفت بیشتر را داشت تا زمانیکه زندگی اش در سن ۳۶ سالگی به خط پایان رسید. جای تعجب نیست که چنین بازیگر زیبایی در ابتدا کارش را با مدلینگ آغاز کند.
جولین مور
جولین مور زیبا و جذاب در سه گانه بازی های گرسنگی بازی کرده است. او قبل از وارد شدن به دنیای سینما بازیگر اپرا بوده و به خاطر مجموعه تلویزونی Frannie Hughes سال های ۱۹۸۵ تا ۱۹۸۸ مشهور بود که در نهایت جایزه امی را از آن او ساخت. جولین مور کارش را در سینما در سال ۱۹۹۰ شروع کرد. اما این بازیگر وقتی نوجوان بود هیچ برنامه ای برای رسیدن به شهرت نداشت. دراصل او دوست داشت پزشک شود. اما در دبیرستان و مدرسه بازیگری شروع به تحصیل کرد و وقتی خیلی جوان بود به کار مدلینگ روی آورد.

به گزارش آکاایران: آنجلینا جولی

بازیگران زن هالیوودی که سابقه مدلینگ دارند!

,بازیگران زن هالیوودی که سابقه مدلینگ دارند!,[categoriy]

مجله فوربس آنجلینا جولی را به عنوان یکی از بازیگران با بالاترین دستمزد در هالیوود معرفی کرد؛ کسی که به خاطر بازیگری خوبی و زیبایی خارق العاده اش شهرت دارد. او در خارج از عرصه بازیگری با کارهای بشر دوستانه سرگرم است. آنجلینا جولی در اولین فیلمی که بازی کرد تنها ۷ سال داشت. او در این فیلم با نام Lookin’ to Get Out با پدرش Jon Voight همبازی بود و سپس ده سال بعد در سال ۱۹۹۳ با فیلم Cyborg 2 به سینما بازگشت. اگرچه آنجلینا جولی آموزش بازیگری را از سن ۱۴ سالگی شروع کرد اما در یک وقفه کوتاه مدت تا دوباره به دنیای بازگردد به کار مدلینگ مشغول بود.
اما تورمن
اما تورمن به خاطر چهره اش موهای بلوند و چشمان آبی و قد بلندش گزینه خوبی برای حرفه مدلینگ است. دراصل او قبل از بازیگر شدن مدل بود. این بازیگر در سن ۱۵ سالگی با Click Model به حرفه مدلینگ روی آورد. سپس در سال ۱۹۸۶ عکس او روی جلد مجله بریتانیایی Vogue چاپ شد. پس می توانیم بگوییم اما تورمن از همان اول ورود به حرفه مدلینگ قدم در راه درست گذاشته بود. اگرچه شهرت اصلی او به خاطر بازیگری است که باعث شد دو سال بعد از شروع این حرفه دست از کار مدلینگ کشیده و به صورت جدی بازیگری را دنبال کند.
چارلیز ترون
چارلیز ترون متولد آفریقای جنوبی بازیگری با زیبایی طبیعی است. اولین قدم او در دنیای سرگرمی حرفه مدلینگ بود؛ اگرچه چارلیز ترون درابتدا نسبت به این کار بی میل بود، اما در سن ۱۶ سالگی در یک قرارداد مربوط به مدلینگ برنده شد و به سمت ایتالیا رفت. یک سال بعد برای اینکه رقصنده باله شود به نیویورک نقل مکان کرد اما جراحت زانو مانع این کار شد. درنهایت این بازیگر خوش چهره به لس انجلس رفت و با شروع بازیگری و بازی در فیلم های مطرحی چون Monster برنده جوایز بین الملی شد.
کامرون دیاز
کامرون دیاز به خاطر بازی در فیلم های کمدی شهرت دارد. او توانایی خاصی در خنداندن مردم دارد. این بازیگر کمدی توانایی اش در رقصیدن را در فیلم ستارگان چارلی و توانایی اواز خواندن را در فیلم There’s Something About Mary and Shrek به نمایش گذاشت. کامرون دیاز چهره و اندام عالی برای کار مدلینگ داشت. این هنرمند کارش را به عنوان مدل برای آژانس مدلینگ Elite در سن ۱۶ سالگی آغاز کرد و در سال ۱۹۹۰ چهره تبلیغاتی Levi’s و Calvin Klein بود و عکسش روی جلد مجله Seventeen چاپ شد.
هالی بری
هالی بری بیشترین شهرتش به خاطر بازی در نقش دختر جذاب Bond و همین طور بردن اسکار به خاطر بازی در فیلم توپ هیولا سال ۲۰۰۲ است. این بازیگر در سال ۲۰۰۰ در لیست پردرامدترین بازیگران زن هالیوود بود. اما قبل از بازیگری در هالیوود مدل فشن بود و در مراسم و برنامه های مدلینگ زیادی دیده می شد. او حتی یک بار در سال۱۹۸۶ به عنوان دختر شایسته آمریکا شناخته شد و همان سال در برنامه میس ورد جهانی رتبه ششم را کسب کرد.
جولیا رابرتز
جولیا رابرتز یکی از بااستعدادترین بازیگران هالیوود است و به خاطر بازی در فیلم های گنگستری شهرت دارد. او با حضورش در فیلم های زیبایی چون «زن زیبا» خودش را در قلب میلیون ها نفر جا کرد. این بازیگر مشهور همچنین جوایز و افتخارات زیادی را از آن خود کرد. و نیز در لیست مجله Men’s Health جزو ده زن جذاب تمام دوران ها شناخته شد. جولیا رابرتز قبل از پیدا کردن فرصت مناسب برای بازیگری در آژانس مدلینگ کار می کرد.

گردآوری: ایران استایل

منبع :

بازیگران زن هالیوودی که سابقه مدلینگ دارند! گردآوری توسط بخش اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها،اخبار هنرمندان سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات