حوالی اتوبان

فیلم سینمایی «حوالی اتوبان» ساخته سیاوش اسعدی به دلیل کسالت و بیماری کارگردان به مدت یک هفته متوقف شد.به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، تولید این پروژه سینمایی که بیش از 70 درصد فیلمبرداری را پشت سر گذاشته است به دلیل فشار...

فیلم سینمایی «حوالی اتوبان» ساخته سیاوش اسعدی به دلیل کسالت و بیماری کارگردان به مدت یک هفته متوقف شد.به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، تولید این پروژه سینمایی که بیش از 70 درصد فیلمبرداری را پشت سر گذاشته است به دلیل فشار عصبی که موجب بروز مشکلات قلبی برای کارگردان شد، با وقفه روبه رو شده است.

بنابراین گزارش، پزشک معالج اسعدی یک هفته استراحت مطلق برای وی در نظر گرفته است که به محض پایان آن فیلمبرداری کار از سر گرفته می شود.
فیلمبرداری «حوالی اتوبان» در لوکیشن هایی در میدان فردوسی و حوالی خیابان آفریقا صورت گرفته است و ادامه آن در هفته آینده در لوکیشنی در خیابان زعفرانیه انجام می شود.
به گزارش فارس، این فیلم براساس فیلمنامه ای از سعید نعمت الله ساخته می شود که در خلاصه داستان آن آمده است: زندگی مشترک زوج جوانی با ورود یک زن میاسنال دستخوش بحران می شود. حضور یک زن در هر قسمت از فیلم، منجر به ایجاد فصل های مشترکی در آن شده است.
گلچهره سجادیه، شهاب حسینی، بهناز جعفری،افسانه چهره آزاد، افشین سنگ چاپ، ملیحه نیکجومند و نورا هاشمی از بازیگران «حوالی اتوبان» هستند.
انتهای پیام/ا

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

فیلم حوالی اتوبان

تبلیغات