در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد محمدرضا گلزار و پوریا پورسرخ جعلی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته اخبار افراد مشهور از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

محمدرضا گلزار

سینمای ما ـشنیده شده که مدتی است فردی با نام جعلی پوریا پورسرخ و با صدای کاملاً مشابه، به وسیله یک شماره تلفن همراه تالیا و یک سایت اینترنتی، با طرفداران پوریا پورسرخ بازیگر ٬ ارتباط برقرار کرده و آن ها را...

سینمای ما ـشنیده شده که مدتی است فردی با نام جعلی پوریا پورسرخ و با صدای کاملاً مشابه، به وسیله یک شماره تلفن همراه تالیا و یک سایت اینترنتی، با طرفداران پوریا پورسرخ بازیگر ٬ ارتباط برقرار کرده و آن ها را فریب می دهد. روز دوشنبه ۴ تیر پوریا پورسرخ به مناسبت روز تولدش در دفتر یکی از نشریات حاضر شد و به صورت تلفنی با طرفداران خود صحبت کرد، و این صحبت های تلفنی باعث فاش شدن بخشی از این مسائل شد .

پورسرخ در همین رابطه به خبرنگار سایت سینمای ما گفت: « مدتی است که یک سایت اینترنتی با عنوان هواداران پوریا پورسرخ شروع به فعالیت کرده است . فردی به وسیله این سایت با برخی از دوستان عزیزم با آی دی porya_porsorkh و به نام من گفت و گو می کند.»
پورسرخ در باره شماره تالیا و صدای بسیار مشابه به خودش گفت : «بله! متاسفانه شخصی با یک شماره تلفن تالیا با نام پوریا پورسرخ با طرفداران من صحبت می کند و جالب است بدانید ده ها هدیه مثل لباس و ادکلن های گران قیمت نیز به عنوان پوریا پورسرخ از طرفداران من گرفته است! وقتی چند تن از هواداران خوب من در دفتر مجله پرسیدند که این هدایای شان به دست من رسیده یا نه ٬ تازه از وجود یک صندوق پستی برای ارسال هدیه به من خبردار شدم و حسابی جا خوردم. بعد از پیگری زیاد متوجه شدیم که این صندوق پستی متعلق به همین دارنده شماره تلفن تالیا است و به همین دلیل قصد دارم این موضوع را با شدت پیگیری کنم .»
بنا به گزارش خبرنگار سایت سینمای ما، گویا این دارنده شماره تالیا، با نام اصلی « امیر ـ م »، پیش از این با نام های محمدرضا گلزار ٬ بنیامین بهادری ٬ مهدی سلوکی ٬ فرزاد فرزین و حسام نواب صفوی و با تقلید صدای آن ها با طرفداران این هنرمندان صحبت می کرده است . گویا شیوه کار این فرد بدین ترتیب است که خود را مدیر برنامه این افراد معرفی می کرده و با تعیین ساعت و وقت قبلی و تقلید صدا، طرفداران بازیگران و هنرمندان دیگر را فریب می داده است.
این موضوع می تواند یک هشدار جدی باشد؛ به همه آن ها که از روی سادگی و به دلیل علاقه به چهره های مشهور، به دام این قبیل سوءاستفاده ها می افتند و شاید زندگی شان به خطر بیفتد. امیدواریم که این جور اطلاع رسانی ها بتواند تا حدودی زمینه این کلاهبرداری های آشکار در سینما را کم تر کند.
شماره تلفن و نام کامل این شخص در دفتر سایت محفوظ است و امیدواریم با درج این خبر دیگر اثری از این شماره تلفن و این بازیگران جعلی و سوءاستفاده های احتمالی بعدی باقی نماند.منبع :

محمدرضا گلزار و پوریا پورسرخ جعلی گردآوری توسط بخش اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها،اخبار هنرمندان سایت آکاایران
تبلیغات