فیلمبرداری فیلم جدید بن افلک پایان یافت - اخبار ستاره ها | اخبار چهره ها | سلبریتی ها

هموطن:فیلمبرداری فیلم جدید بن افلک تحت عنوان "دختر گمشده" پس از سه ماه در بوستون به پایان رسید. بن افلک که تندیس اسکاربهترین فیلمنامه را به پاس نگارش فیلمنامه "ویل هانتینگ خوب " از آن خود کرده است فیلمبرداری فیلم...

هموطن:فیلمبرداری فیلم جدید بن افلک تحت عنوان "دختر گمشده" پس از سه ماه در بوستون به پایان رسید. بن افلک که تندیس اسکاربهترین فیلمنامه را به پاس نگارش فیلمنامه "ویل هانتینگ خوب " از آن خود کرده است فیلمبرداری فیلم جدیدش را کلمبیا / سوین هیل درهمسایگی دورچستر آغاز کرد.
این چهره هنری که نخستین تجربه اش درکارگردانی را پشت سرمی گذارد ازهمکاری مردم دورچستر به هنگام ساخت این اثر تقدیر کرد.

فیلم " کودک گمشده " بر اساس کتاب دنیس لین به همین نام کلید خورد. این اثر داستان دو کارآگاه خصوصی به نام های پاتریک کنزی و انجلا گینارو را روایت می کند که برای تحقیق روی پرونده مفقود شدن یک کودک اجیر می شوند. آنها امنیت، زندگی و روابط خود را به خطر می اندازند تا کودک گمشده را بیابند.
افلک فیلمنامه این اثر را براساس نوول دنیس لهانی به رشته تحریر درآورد. اد هریس ، کیسی افلک و میشل موناگان ازجمله چهره های هنری هستند که دراین اثر به نقش آفرینی پرداختند." کودک گمشده " به احتمال بسیار درسال 2007 روانه سالن های سینما می شود.
منبع :

تبلیغات