کنسرت گیتار فلامنکو لی لی افشار در تالار وحدت - اخبار ستاره ها | اخبار چهره ها | سلبریتی ها

هموطن:کنسرت گیتار فلامنکو به نوازندگی«لی لی افشار»12 و 13 مردادماه ساعت 21 در تالار وحدت برگزار می شود.در این برنامه که به مدت 2 روز در تالار وحدت برگزار می شود،«افشار» نوازنده گیتار به صورت تکنوازی به اجرای قطعاتی از موسیقی فلامنکو می پردازد....

هموطن:کنسرت گیتار فلامنکو به نوازندگی«لی لی افشار»12 و 13 مردادماه ساعت 21 در تالار وحدت برگزار می شود.در این برنامه که به مدت 2 روز در تالار وحدت برگزار می شود،«افشار» نوازنده گیتار به صورت تکنوازی به اجرای قطعاتی از موسیقی فلامنکو می پردازد.
آثاری از آهنگسازان مشهور دنیا از جمله«سور»،«آلبنیس»،«گرانادوس»،«باریوس»،«مانگوله»،«دروژد»،«آیستر»،«رضا والی»و«ویصل»از جمله قطعات انتخابی این نوازنده برای اجرا می باشد.

«افشار»تاکنون به عنوان سولیست،اجراهای متعددی با ارکسترهای مختلف و برجسته در سالن های مشهور اروپا،آسیا،شمال و جنوب امریکا،آفریقا و استرالیا داشته است.
وی موفق به دریافت جایزه«اورویل گیبسون 2000» برای بهترین نوازنده گیتار کلاسیک در لوس آنجلس شده است.از دیگر جوایزی که «افشار»موفق به دریافت آنها شده،می توان به جایزه عالی مسابقات بنیاد گیتار موسیقی اسپن و جوایز اول مسابقات گیتار انجمن ملی استادان موسیقی و انجمن استادان سازهای زهی آمریکا اشاره کرد.
همچنین آخرین کنسرت وی در ایران سال گذشته در سالن «خلیج فارس»فرهنگسرای نیاوران برگزار شد.
منبع :

تبلیغات