اوا لانگوریا

هموطن آنلاین – اوا لانگوریا هنرپیشه فیلم " زنان خانه دار نا امید " بعد از این که متوجه شد این بسکتبالیست به او خیانت کرده و با نامزد سابقش مجدد ارتباط برقرار کرده او را از زندگی خود بیرون...

هموطن آنلاین – اوا لانگوریا هنرپیشه فیلم " زنان خانه دار نا امید " بعد از این که متوجه شد این بسکتبالیست به او خیانت کرده و با نامزد سابقش مجدد ارتباط برقرار کرده او را از زندگی خود بیرون راند.
سخنگوی لانگوریا روز گذشته اعلام کرد که این زوج در حال از سر گذراندن بحران بدی هستند.
با توجه به مطالب درج شده در نیویورک پست پارکر بسکتبالیست حرفه ای در حالیکه مشغول رقص و پایکوبی با نامزد سابقش بود دیده شد و عکاسان عکس او را در مجلات مختلف به چاپ رساندند.

نکته جالب این است که پارکر با وقاحت هر چه تمام بعد از این مهمانی با نامزد سابقش برای تماشای اولین اکران فیلم " جدا شده " به سینما رفت و در مقابل چشمان لئوناردو دی کاپریو با او بسیار صمیمانه رفتار کرد.
یکی از دوستان نزدیک اوا گفت :" زمانی که اوا از این موضوع آگاه شد بسیار جا خورد و قسم و آیه های تونی موثر واقع نشد و اوا بلافاصله او را ترک کرد.
" اوا و تونی در حال حاضر در حال تسویه حساب های شخصی هستند!" با وجود خیانت پارکر ، لانگوریا به مجله مردم گفت که همچنان به پارکر وفادار است.منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

بیوگرافی اوا لنگوریا , ایوا لونگوریا , ایوا لانگوریا

تبلیغات