چشمان شانن دورتی غرق اشک شد - اخبار ستاره ها | اخبار چهره ها | سلبریتی ها

هموطن آنلاین – شانن دورتی هنرپیشه سابق فیلم " تپه های برولی" و " 210 " هفته گذشته بعد از آنکه مجله ای در مقاله ای نوشته بود که تمام بدن او جراحی زیبایی شده بسیار ناراحت شد و تصمیم...

هموطن آنلاین – شانن دورتی هنرپیشه سابق فیلم " تپه های برولی" و " 210 " هفته گذشته بعد از آنکه مجله ای در مقاله ای نوشته بود که تمام بدن او جراحی زیبایی شده بسیار ناراحت شد و تصمیم گرفت از آن مجله شکایت کند.مجله " ستاره " عکس دورتی را روی جلد خود چاپ کرده و نوشته بود " آرایش بیش از حد " و ادعا کرده بود تمام بدن این زن جراحی شده است.

دورتی هنگامی که در برنامه تلوزیونی " نما " ظاهر شد به این مجله حمله برد و گفت وکیلی برای شکایت از این مجله استخدام کرده است.
هنگامی که خانم والتر مجری این برنامه از او در مورد این که آیا تا به حال جراحی زیبایی کرده یا خیر سئوال کرد او پاسخ داد :" هرگز ، اگر قرار باشد خود را به دست جراحان بسپارم روزی خواهد آمد که هیچ کس صورت من را تشخیص نخواهد داد.
" هنگامی که من سر کار رفته بودم گیریمورم این مجله را به من نشان داد و من از خواندن مطالب آن بهت زده شدم ."
دورتی بعد از خواندن مقاله آن چنان خشمگین شد که نتوانست ضبط سری جدید فیلم " طلاق " را به پایان برساند و ضبط آن بعد از یک ساعت متوقف شد.منبع :

تبلیغات