مل گیبسون

هموطن آنلاین – دستگیری مل گیبسون در چند روز پیش به خاطر رانندگی در حال مستی نتیجه علاقه این کارگردان به مردن بوده است.گیبسون روز جمعه هنگامی که تحت تاثیر الکل در حال رانندگی در اتوبانی در مالیبو کانادا بود...

هموطن آنلاین – دستگیری مل گیبسون در چند روز پیش به خاطر رانندگی در حال مستی نتیجه علاقه این کارگردان به مردن بوده است.گیبسون روز جمعه هنگامی که تحت تاثیر الکل در حال رانندگی در اتوبانی در مالیبو کانادا بود اتومبیل خود را با سرعت کیلومتر در ساعت می راند و از بین ماشین ها لایی می کشید.الن نرو سخنگوی این کارگردان گفته است که گیسون داوطلبانه به مرکز ترک اعتیاد رفته است و قصد دارد با این لعنتی که بر زندگیش افتاده مبارزه کند.

یکی از خویشاوندان نزدیک گیبسون گفت که گیبسون حقیقتا قصد خودکشی داشته است زیرا نمی توانسته از دام اعتیاد رها شود و این موضوع او را به شدت زجر می داده. برای همین نیز با سرعت در اتوبان رانندگی می کرده و اگر افسر پلیس او را متوقف نمی کرد او حتما در اثر سانحه رانندگی کشته می شد.
این منبع ادامه داد :" من قبل از این که گیبسون در خیابان به ویراژ دادن بپردازد او را دیدم . او واقعا نا امید بود و من شکی ندارم که او قصد خودکشی داشته است."منبع :

تبلیغات