جشنواره فیلم فجر

هموطن:فیلم «نسل جادویی» تازه ترین ساخته ایرج کریمی به بیست و پنجمین جشنواره فیلم فجر می رسد. «ایرج کریمی» کارگردان فیلم «نسل جادویی» گفت: دو هفته از اتمام فیلمبرداری کار می گذرد و اکنون فیلم توسط سپیده عبدالوهاب تدوین می شود. فعلا راف کات...

هموطن:فیلم «نسل جادویی» تازه ترین ساخته ایرج کریمی به بیست و پنجمین جشنواره فیلم فجر می رسد.
«ایرج کریمی» کارگردان فیلم «نسل جادویی» گفت: دو هفته از اتمام فیلمبرداری کار می گذرد و اکنون فیلم توسط سپیده عبدالوهاب تدوین می شود. فعلا راف کات می زنیم و حدود یک هفته است که مونتاژ فیلم شروع شده است.

وی افزود: طبیعتا فیلم هایی که در آستانه جشنواره فجر به پایان می رسند اولین نمایش شان در جشنواره خواهد بود و قطعا نسل جادویی تا آن زمان تمام می شود و به جشنواره می رسد.
«کریمی» گفت: نسل جادویی داستان ندارد اما نکته هایی دارد که ترجیح می دهم که عنوان نشود.این فیلم مثل از کنارهم می گذریم ،چند تار مو و باغ های کندلوس داستان ندارد و از آنها حتی بی داستان تر است.فقط می توانم بگویم درباره نسل جوان است.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: نسل جادویی از جوانان امروز می گوید.از استعدادها،خلاقیت ها و زمینه های زندگی،عشق،جسارت و شادابی،نسل جادویی حدیث جوانانی است که آینده را می سازند.
عوامل تولید «نسل جادویی» عبارتند از نویسنده و کارگردان: ایرج کریمی، مدیر فیلمبرداری: محمود کلاری، طراح صحنه: مجید لیلاجی، گریم: مهرداد میرکیانی، عکس: مجید صباغ بهروز، بازیگران: هدیه تهرانی، رامبد جوان، باران کوثری، کورش تهامی، نگار جواهریان، شاهرخ فروتنیان و با حضور احمد حامد. تهیه کننده: جهانگیر کوثری، محصول: سازمان سینمایی 79، سرمایه گذاران: جهانگیر کوثری و بهروز سلیمی.


منبع :

تبلیغات