هموطن آنلاین – کتاب تازه ای که در مورد جزییات زندگی تام هنکس نوشته شده است ، این هنرپیشه هالیوود را به سوء استفاده از همسر سابقش محکوم کرده است. دیوید گاردنر نویسنده این کتاب به مدارک سری در دادگاه...

هموطن آنلاین – کتاب تازه ای که در مورد جزییات زندگی تام هنکس نوشته شده است ، این هنرپیشه هالیوود را به سوء استفاده از همسر سابقش محکوم کرده است.
دیوید گاردنر نویسنده این کتاب به مدارک سری در دادگاه طلاق هنکس دست پیدا کرده که نشان می دهد " سوزان دیلینگ هام " همسر اول هنکس او را به ضرب و شتم ، بد دهنی و تلاش برای گرفتن شغلش محکوم کرده بوده است.

در این اسناد به نقل از سوزان آمده است :" همسر من بی وقفه در سه ماه گذشته به من توهین و شخصیت من را در جلوی دیگران خورد می کرد و سعی داشت اعتماد به نفس من را برای همیشه از بین ببرد و من را به بی لیاقتی محکوم می کرد.
" این عوامل همه دست به دست هم داده اند و من را به شدت دچار بحران روحی کرده اند."
در این کتاب با عنوان " معمای تام هنکس " آمده است که تام در تمام طول سه سال زندگی مشترک خود و طلاق تلخش ، زن خود را به تلاش برای بی آبرو کردن او متهم کرده است.
این زوج در سال 1987 از هم جدا شدند ولی بعد از مدتی تصمیم گرفتند مجددا به زندگی از دست رفته خود سر و سامان دهند اما مرگ سوزان در سال 2002 این فرصت را از آن ها گرفت.منبع :