تماشاگران سینما بیمه شخص ثالث می شوند - اخبار ستاره ها | اخبار چهره ها | سلبریتی ها

مهر : بر اساس توافقی که میان انجمن سینماداران و شرکت بیمه کارآفرین صورت گرفته، از این پس تمامی تماشاگران فیلم ها به هنگام حضور در سالن سینما بیمه شخص ثالث خواهند بود. تمامی تماشاگرانی که از روز 12 تیرماه به...

مهر : بر اساس توافقی که میان انجمن سینماداران و شرکت بیمه کارآفرین صورت گرفته، از این پس تمامی تماشاگران فیلم ها به هنگام حضور در سالن سینما بیمه شخص ثالث خواهند بود.

تمامی تماشاگرانی که از روز 12 تیرماه به بعد برای دیدن فیلم به سالن سینما رفته اند، هنگام حضور در سالن تحت پوشش بیمه شخص ثالث قرار گرفته اند.
بر اساس توافقی که میان انجمن سینماداران و شرکت بیمه کارآفرین صورت گرفته، از این پس تمامی تماشاگران فیلم ها به هنگام حضور در سالن سینما بیمه شخص ثالث خواهند بود.
صابری، سخنگوی انجمن سینمادارن، در این باره گفت: "پس از گفتگوهایی که با مسئولان بیمه کارآفرین صورت گرفت، به توافق رسیدیم که برای اولین بار در ایران تماشاگران در سالن سینما بیمه باشند." پیش از این سینماها بیمه آتش سوزی و زلزله بودند. تمامی سینماهایی که تحت نظر انجمن سینماداران فعالیت می کنند، امکان استفاده از این تسهیلات را دارند.

منبع :

تبلیغات