سفر جکسن به فانتزی - اخبار ستاره ها | اخبار چهره ها | سلبریتی ها

جام جم آنلاین: پیتر جکسن دوباره به یک دنیای فانتزی سفر می کند. خالق سه گانه «ارباب حلقه ها» و «کینگ کونگ» در فکر کارگردانی «جسور» است. این فیلم حال و هوایی تاریخی و فانتزی دارد. براساس گزارش آسوشیتدپرس، فیلم جدید جکسن براساس...

جام جم آنلاین: پیتر جکسن دوباره به یک دنیای فانتزی سفر می کند. خالق سه گانه «ارباب حلقه ها» و «کینگ کونگ» در فکر کارگردانی «جسور» است. این فیلم حال و هوایی تاریخی و فانتزی دارد.
براساس گزارش آسوشیتدپرس، فیلم جدید جکسن براساس قصه مجموعه کتاب نائومی نوویک ساخته می شود که این مجموعه قصه اولین کار ادبی اوست.

این فیلم جنگ های دوران ناپلئون بناپارت – چهره مطرح تاریخ فرانسه – را دوباره سازی می کند. در دل ماجراهای واقعی تاریخی، یک ماجرای تخیلی هم وجود دارد که مربوط به حمله اژدهاها و دیگر موجودات خیالی هوایی است.
جکسن در ارتباط با «جسور» می گوید: «این قصه تلفیقی از دو ژانر مورد علاقه ام است: فانتزی و حماسه تاریخی. من همیشه دلباخته این دو ژانر بوده ام. چقدر جالب می شود اگر در زمان جنگ های ناپلئون با همسایگانش شاهد حضور یک سری اژدهای باستانی هم باشیم!
خبر تولید فیلم «جسور» در شرایطی مطرح می شود که دو هفته قبل رسانه های گروهی اعلام کردند پیتر جکسن قصد دارد فیلم کلاسیک و جنگی انگلیسی «سدشکنان» را دوباره سازی کند.


منبع :

تبلیغات