نیکول ریتچی به التماس کردن افتاد - اخبار ستاره ها | اخبار چهره ها | سلبریتی ها

هموطن آنلاین – نیکول ریتچی هنرپیشه و خواننده از سردبیران مجلات تمنا کرد در مورد بدن استخوانی وی این قدر خبر بی مورد ننویسند زیرا باعث می شود که استرس وی تشدید شود. هنرپیشه " زندگی ساده " ماه ها...

هموطن آنلاین – نیکول ریتچی هنرپیشه و خواننده از سردبیران مجلات تمنا کرد در مورد بدن استخوانی وی این قدر خبر بی مورد ننویسند زیرا باعث می شود که استرس وی تشدید شود.
هنرپیشه " زندگی ساده " ماه ها است که متهم به داشتن سوء تغذیه می باشد ، اما وی اصرار دارد که لاغری بیش از حد او به خاطر داشتن استرس فراوان و فشار کاری است و او فرصتی برای غذا خوردن ندارد.

ریتچی از این که مرتب زیر ذره بین خبرنگاران و عکاسان است خسته شده و خاطر نشان کرده که این همه هیاهو تنها باعث افزایش تنش در زندگی او می شود و به چاق شدن وی کمکی نمی کند.
ریتچی در یک برنامه تلوزیونی گفت :" لاغری بیش از حد من ربطی به بیماری ندارد . من هر روز که در خیابان راه می روم عکاسان زیادی در تعقیبم هستند تا در مورد من داستانی بسازند اما از آن جا که هیچ دست آویزی برای خبرسازی ندارند به ظاهر لاغرم گیر می دهند و سعی می کنند در مورد آن شایعه بسازند."
ریتچی در این برنامه گفت که به تازگی دکتر تغذیه جدیدی پیدا کرده که به او کمک می کند تا وزنش را چند کیلو در ظرف 2 ماه اضافه کند.منبع :

تبلیغات