نرگس شنبه به پایان می رسد - اخبار ستاره ها | اخبار چهره ها | سلبریتی ها

هموطن:مجموعه تلویزیونی «نرگس» به کارگردانی «سیروس مقدم» شنبه 25 شهریورماه به پایان می رسد. «تخشید» مدیر فیلم و سریال شبکه سوم سیما با اعلام این خبر گفت: سریال «نرگس» بعد از پخش نزدیک به 80 قسمت،شنبه به اتمام می رسد و تا...

هموطن:مجموعه تلویزیونی «نرگس» به کارگردانی «سیروس مقدم» شنبه 25 شهریورماه به پایان می رسد.
«تخشید» مدیر فیلم و سریال شبکه سوم سیما با اعلام این خبر گفت: سریال «نرگس» بعد از پخش نزدیک به 80 قسمت،شنبه به اتمام می رسد و تا شروع ماه مبارک رمضان هیچ سریالی جایگزین«نرگس» نمی شود.

وی ادامه داد: سریال«خوب، بد، زشت» ویژه ماه مبارک رمضان مراحل ساخت خود را طی می کند که در این ایام از شبکه سوم سیما به روی آنتن می رود.
لازم به ذکر است:داستان این مجموعه ی تلویزیونی درباره زنی به نام نرگس محتشم است که به همراه مادر و خواهرش (نسرین) در خانه ای که عمویشان بعد از مرگ پدر به طور موقت در اختیار آن ها گذاشته، زندگی می کنند.نگاه مختلف به زندگی، ایده ال ها، مشکلات خانه، کارکردن مادر و بیماریش مایه های اولیه اختلاف دو خواهر است. اما آشنا شدن نسرین با بهروز پسری از خانواده متمول، نرگس را علیرغم میلش مجبور به دخالت می کند. بهروز و نسرین با هر ترفندی سعی دارند تا خانواده ها را برای ازدواجشان متقاعد سازند.
رفته رفته آدم هایی با دو نگاه و جهان بینی در برابر هم صف آرایی می کنند. آدم هایی که خواسته یا ناخواسته به واسطه دیدگاه خاص و متضاد دو خواهر به صحنه کار راز مستمر و دائمی کشیده شده اند و تابلوهای گوناگون از چالش ها، مسائل و پیچش های تو در توی زندگی را ترسیم می کنند.
«ایرج محمدی» و «مهران مهام» تهیه کننده در این سریال هستند و بازیگرانی چون«حسن پورشیرازی»،«مهرانه مهین ترابی»،«پوپک گلدره»،«عاطفه نوری»،«پوراندخت مهیمن»، «مهدی سلوکی»و «ستاره اسکندری»به ایفای نقش می پردازند.همچنین این سریال در فصل تابستان بیشترین بیننده را به خود اختصاص داده است.منبع :

تبلیغات