جین فاندا

هموطن آنلاین – جین فاندا از انتقادی که از لوهان شده بود طرفداری کرد و گفت لوهان برای این که بتواند از تمام توانایی خود استفاده کند باید شیوه زندگیش را تغییر دهد. چندی پیش رابینسون از لوهان به شدت...

هموطن آنلاین – جین فاندا از انتقادی که از لوهان شده بود طرفداری کرد و گفت لوهان برای این که بتواند از تمام توانایی خود استفاده کند باید شیوه زندگیش را تغییر دهد.
چندی پیش رابینسون از لوهان به شدت برای بی نظم بودن و حضور دیر هنگام در سر صحنه های ضبط فیلم " قانون جرجیا " انتقاد کرد.او به لوهان گفت :" همه ما میدانیم که شب ها تا دیر وقت برنامه داری . حضور در پارتی های شبانه تنها دلیل دیر رسیدن تو به سر کار است."

فاندا نیز که در فیلم " قانون جرجیا " عهده دار نقشی است امید دارد که لوهان از این واقعه درسی گرفته باشد . او گفت :" هنرپیشگان جوانی چون لوهان به کسی احتیاج دارند که در هنگام تند رفتند ترمزشان را بکشد.
" خبرهای مربوط به لوهان مرتب در جراید درج می شود بنابراین بقیه اعضا گروه به راحتی می دانند که او هر شب کجا بوده است و دیر رسیدن های وی در هنگام کار خشم همگان را بر می انگیزد.
" او هر شب به مهمانی های شبانه می رود... او جوان است و می تواند خود را عوض کند. او باید از این زندگی دست بکشد و به کارش بچسبد در غیر این صورت مجبور می شود از دنیای سینما کنار بکشد."منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

تبلیغات