بازگشت سارابری به نمایش دیو و دلبر - اخبار ستاره ها | اخبار چهره ها | سلبریتی ها

هموطن:" سارا اوریارت بری" با نقش" بل" در نمایش" دیو و دلبر" در برادوی باز می گردد. این نمایش از 19 سپتامبر 28 شهریور ماه آغاز می شود و بری نقش مقابل" دانی اوزموند" را در آن بازی می کند....

هموطن:" سارا اوریارت بری" با نقش" بل" در نمایش" دیو و دلبر" در برادوی باز می گردد. این نمایش از 19 سپتامبر 28 شهریور ماه آغاز می شود و بری نقش مقابل" دانی اوزموند" را در آن بازی می کند.
" بری" اخیرا اجرای 16 ماهه اش به نقش فرانکا در نمایش چراغی در میدان را به اتمام رسانده است ؛ این نمایش در تئاتر مرکز" لینکولن " به روی صحنه رفت و بری برای بازی در آن نامزد جوایز انجمن منتقدان" درامادسک " شد.

از جمله بازی های وی در برادوی می توان به" تابو "، " ‏سیندرلا "،" دیو و دلبر" و" بینوایان" اشاره کرد.
وی همچنین در نمایش های پسران سیراکوس و شیر مهربان بازی کرده است ؛ از جمله تورهای این هنرمند نیز بینوایان و بلوار سان ست بوده است .
نمایش های "کمی موسیقی شبانه" ، بنفش، میلی کاملا مدرن، اوکلاهاما، جکیل وهاید، ‏داستان وست ساید ، نوای موسیقی و تقریبا بهشت هم از کارهای منطقه ‏ای وی هستند.
لازم به یاد آوری است نمایش" دیو و دلبر" امسال سیزدهمین سال حضورش در برادوی را روز 19 سپتامبر جشن می ‏گیرد در اجرای 19 سپتامبر این نمایش استیوبلانکا رد نقش دیو ، دانی اوزموند نقش کاستون و سارا بری نقش بل را بازی می ‏کند.منبع :

تبلیغات