آنجلینا جولی

جام جم آنلاین: نیکول کیدمن ستاره سینمای هالیوود با حمله به آنجلینا جولی او را ریاکار خواند و گفت او کارهای خیرخواهانه خود در آفریقا را وسیله ای برای تبلیغات و عوام فریبی کرده است. به گزارش روزنامه سان ، کیدمن که هم...

جام جم آنلاین: نیکول کیدمن ستاره سینمای هالیوود با حمله به آنجلینا جولی او را ریاکار خواند و گفت او کارهای خیرخواهانه خود در آفریقا را وسیله ای برای تبلیغات و عوام فریبی کرده است.
به گزارش روزنامه سان ، کیدمن که هم اینک برای گذراندن تعطیلات با شوهر جدیدش در یکی از گرانترین هتل های جهان در لندن به سر می برد گفت: «کاری که آنجلینا جولی در آفریقا می کند چیزی بیشتر از آنچه یک پرستار معمولی در بیمارستان انجام می دهد نیست اما او به گونه ای عمل می کند و آنچنان بر موج رسانه می نشیند که گویی کار بسیار شاق و مهمی کرده است.»

ستاره فیلم دیگران گفت آنجلینا جولی در واقع به دنبال تبلیغات و مطرح کردن خود است تا خدمت کردن به آفریقایی ها.
برنده جایزه اسکار که قصد دارد به عنوان سفیر حسن نیت از طرف صندوق توسعه سازمان ملل برای زنان به هند سفر کند در ادامه حملاتش به بازیگر معروف فیلم «آقا و خانم اسمیت» گفت: «من دوست پزشکی دارم که هر سال دو ماه تمام بدون های و هوی و جنجال به آفریقا می رود و در تمام این دو ماه به طور رایگان به مردم بینوا خدمات ارائه می دهد. همه هم اینگونه هستند و هر کس هر خدمتی بتواند انجام می دهد حالا چه دکتر باشد ، چه آنجلینا جولی.»
آنجلینا جولی که مانند نیکول کیدمن از شهرت جهانی برخوردار است از چندی پیش به عنوان سفیر حسن نیت سازمان ملل به آفریقا رفته است اما هر حرکت و اقدام او در آفریقا با پوشش خبری گسترده ای از سوی رسانه ها مواجه می شود.
آنجلینا جولی و شوهر تازه اش براد پیت به تازگی صاحب یک فرزند آفریقایی تبار شده اند که در آزمایشگاه به دنیا آمده است.


منبع :

تبلیغات