لذت رفتگری برای یک خواننده - اخبار ستاره ها | اخبار چهره ها | سلبریتی ها

ایلنا:"بوی جورج" ‏ ستاره پاپ ، گفت: از هفته ای که صرف تمیز نمودن خیابان های نیویورک کرده بسیار لذت برده است. به گزارش گروه هنر ایلنا، این خواننده که نام واقعی اش جورج ادود است برای تلف کردن وقت پلیس...

ایلنا:"بوی جورج" ‏ ستاره پاپ ، گفت: از هفته ای که صرف تمیز نمودن خیابان های نیویورک کرده بسیار لذت برده است.
به گزارش گروه هنر ایلنا، این خواننده که نام واقعی اش جورج ادود است برای تلف کردن وقت پلیس به تمیز کردن خیابان های نیویورک محکوم شده بود وی به خاطر گزارش دروغ یک سرقت به تلف کردن وقت پلیس متهم شد.

بوی جورج که سابقا رهبر گروه کالچر کلوب بود پس از اتمام دوران محکومیتش گفت: ماموران واقعا رفتار خوبی با من داشتند ارزشش را داشت حتی مادرم هم که قبلا در کار نظافت بوده زمانی که حکم محکومیت مرا شنید می خواست بیاید و به من فکر کمک کند عادت دارم همه چیز را به او بگویم و هنوز هم کارهایی که می کنم شوکه می شود روز اول اجرای حکم خیلی نگرانم بود اما همان موقع به او تلفن کردن و او را از نگرانی درآوردم خودم هم بیش از هر چیز نگران لباس هایی بودم که باید طی دوران محکومیتم می پوشیدم.
وی افزود : اول فکر می کردم باید لباس های یک سره نارنجی رنگ بپوشم من با این پاهای کوتاه در لباس های یک سره ظاهر خوبی نخواهم داشت لباس نارنجی هم به من نمی آید مردم از پنجره هایشان بیرون می آمدند تا مرا ببینند و رفتار خوبی با من داشتند نکته فقط در این است که کارت را به خوبی انجام دهی زنگ تفریح و پای خوران هم داشتم الان نیویورک آن قدر تمیزات که می توانید شامتان را هم در خیابان های آنجا میل کنید .
لازم به یاد آوری است که این خواننده پس از 8 سال با نخستین ترانه تجاری اش ماشین زمان به زوی باز می گردد ؛ وی در این ترانه با " آمانداگووست" کار می کند گوست یکی از ترانه سرایان ترانه زیبا هستی جیمز بلانت است.

منبع :

تبلیغات