برادپیت وشیوه جدید تربیت فرزندان - اخبار ستاره ها | اخبار چهره ها | سلبریتی ها

ایلنا:برادپیت که در حال حاضر علاوه بر بازیگری سینما به فعالیت های اجتماعی نیز مشغول است گفت : تا زمانی که محدودیت های ازدواج هم برطرف نشود با آنجلینا جولی ازدواج نمی کنم. به گزارش گروه هنر ایلنا ، در...

ایلنا:برادپیت که در حال حاضر علاوه بر بازیگری سینما به فعالیت های اجتماعی نیز مشغول است گفت : تا زمانی که محدودیت های ازدواج هم برطرف نشود با آنجلینا جولی ازدواج نمی کنم.
به گزارش گروه هنر ایلنا ، در شماره اکتبر مجله اسکوئیر گفت: من و آنجی زمانی ازدواج می کنیم که همه افراد کشور که می ‏خواهند با هم ازدواج کنند ، به طور قانونی قادر به انجام این کار باشند.
وی در ادامه این مقاله به 15 چیزی اشاره می ‏کند که هر کسی باید بداند.

هر چند شیلو، فرزند طبیعی و مشترک جولی و پیت است و با تولدش بیشترین توجه مطبوعات را به خود جلب کرده و به مشهورترین کودک جهان تبدیل شده بردپیت ادعا نمی کند زندگی بدون دو فرزند خوانده ‏اش مادوکس پنج ساله و زاهاراا یک ساله برایش غیر قابل تصور است.
پیت که در فیلم جدیدش بابل نقش یک جهانگرد را بازی می کند خواستار شیوه ای راحت و بی خیال برای پدر و مادرها در تربیت فرزندان است.
وی در توضیح این شیوه گفت: سعی دارم فرزندان را به هیچ وجه سرکوب نکنم و تحت فشار قرار ندهم دوست دارم کشف کردن را یاد بگیرند و شاد و شلوغ باشند.
به نظر من خیلی مهم است که این وقت را داشته باشم بنشینم و با آنها حرف بزنم همیشه آخرین لحظه بودن با آنها را دوست دارم و عاشق این جمله ام سه دقیقه دیگر وقت داری تا آن سه دقیقه را با بچه هایم بگذارنم.

منبع :

تبلیغات