جکی چان و بازنشستگی - اخبار ستاره ها | اخبار چهره ها | سلبریتی ها

ایلنا:جکی چان در مصاحبه ‏ای با آسوشتید پرس گفت " می خواهم از بازیگری صرف در حوزه هنرهای رزمی دست بکشم.به گزارش گروه هنر ایلنا، این بازیگر هنگ کنگی گفت دیگر از این نقش خسته شده و خودش را برای چالشی...

ایلنا:جکی چان در مصاحبه ‏ای با آسوشتید پرس گفت " می خواهم از بازیگری صرف در حوزه هنرهای رزمی دست بکشم.به گزارش گروه هنر ایلنا، این بازیگر هنگ کنگی گفت دیگر از این نقش خسته شده و خودش را برای چالشی دیگر آماده می ‏کند.
وی در این مصاحبه گفت: مدتهاست می خواهم نقشم را عوض کنم دیگر از این نقش ها خسته شده ام همه ما می دانیم که عمر فعالیت حرفه ای یک ستاره اکشن کوتاه است.

این بازیگر 52 ساله در ادامه سخنانش گفت: دوست دارم خودم را با ایفای نقش های دیگر محک بزنم آرزویم این است که مردم در آینده وقتی فیلم های مرا می بینند مرا بازیگری بدانند که می تواند در فیلم های اکشن بازی کند نه صرفا کسی که از هنرهای رزمی سر در می آورد و اتفاقی بازیگر شده است.
چان که در فیلم ‏های ظهر شانگهای و شوالیه ‏های شانگهای بازی کرده برای نمایش فیلم جدیدش راب بی هود در فستیوال فیلم ونیز به سر می برد.
جکی چان مصاحبه اش را با این جمله به پایان رساند وقتی در خیابان های آمریکا مردم مرا می بینند می گویند جکی چان ، ‏ بازیگر فیلم های اکشن چند نمونه از حرکات اکشن را برایمان بازی کن اما هیچ کس به رابرت دنیرو چنین حرفی نمی زند.

منبع :

تبلیغات