بمب گذاری در کنسرت مدونا ! - اخبار ستاره ها | اخبار چهره ها | سلبریتی ها

ایلنا:یک کشیش 63 ساله هلندی اعتراف کرد که در تلاشی برای متوقف کردن کنسرت مدونا، ستاره پاپ آمریکا، برگزار کنندگان آن را به بمب گذاری تهدید کرده است. به گزارش گروه هنر ایلنا، ‏ کشیش مذکور برگزار کنندگان کنسرت مدونا در...

ایلنا:یک کشیش 63 ساله هلندی اعتراف کرد که در تلاشی برای متوقف کردن کنسرت مدونا، ستاره پاپ آمریکا، برگزار کنندگان آن را به بمب گذاری تهدید کرده است.
به گزارش گروه هنر ایلنا، ‏ کشیش مذکور برگزار کنندگان کنسرت مدونا در آمستردام را تهدید کرده بود ؛ اما این کنسرت طبق برنامه قبلی در روزهای یکشنبه ودوشنبه هفته گذشته برگزار شد.

یک از مقامات رسمی شهر مذکور گفت: این کشیش بلافاصله پس از تلفن دستگیر شد چون از تلفن خانه اش تماس گرفته بود و مقامات امنیتی بلافاصله تلفنش را رد یابی کردند.
"رابرت میولنبروک" گفت " از آنجا که این نخستین اقدام مجرمانه این کشیش به شمار می رود احتمالا مجازات چندان سنگینی در انتظار وی نخواهد بود ؛ما تهدیدهای بمب گذاری بسیار جدی ای دریافت می کنیم اما در این مورد از اولش هم معلوم بود که قضیه چندان جدی نیست.
یاد آور می شود که مدونا پس از کنسرت آمستردام دو کنسرت دیگر در پراگ برگزار کننده و کنسرت پایانی اش در اروپا را هفته آینده در مسکو برگزار خواهد کرد.
در ضمن مسیحیان ارتدوکس روس هم از به کار گیری تصاویر مذهبی در کنسرت های وی اظهار نگرانی کرده اند.

منبع :

تبلیغات