مریل استریپ

ایلنا:"مریل استریپ" پیش از نمایش کمدی اخیرش در فستیوال فیلم و نیز از کمبود نقش های اول برای بازیگران زن میانسال گلایه کرد. به گزارش گروه هنر ایلنا، این بازیگر 57 ساله خطاب به خبرنگاران گفت: اخیرا چه فیلمی دیده...

ایلنا:"مریل استریپ" پیش از نمایش کمدی اخیرش در فستیوال فیلم و نیز از کمبود نقش های اول برای بازیگران زن میانسال گلایه کرد.
به گزارش گروه هنر ایلنا، این بازیگر 57 ساله خطاب به خبرنگاران گفت: اخیرا چه فیلمی دیده اید که نقش اصلی و جدی آن را یک زن 50 ساله بازی کرده باشد؟

وی تصمیم آگاهانه اش برای ورود به حوزه نقش های کمدی مثل نقشی که اخیرا به عنوان سردبیر ترسناک یک نشریه در فیلم شیطان پرادا می پوشد بازی کرده را انکار کرد و گفت: اینها نقش هایی اند که برای زمانی به سن و سال من می نویسند نقش هایی عجوزه که حرفه من به عنوان یک بازیگر عمق دادن به آنهاست.
فیلم" شیطان پرادا می پوشد" براساس رمانی از " لارن ویزبرگر" ساخته شده و ویزبرگر هم آن را براساس تجربیات شخصی اش زمان کار زیر دست سردبیر بریتانیایی نشریه ووگ نگاشته است.
هرچند استریپ این مساله را نقی کرده که بازی اش براساس شخصیت ویزبرگر بنیات نهاده شده است و گفته: شخصیت پردازی من به هیچ وجه شباهتی به شخصیت ویزبرگر ندارد.
در مراسم نمایش این فیلم در فستیوال و نیز علاوه بر استریپ دیگر بازیگر است فیلم آناهات اوی و استنلی توکسی و همچنین دیوید فرنکل، کارگردان هم حضور داشتند.
پایان پیام

منبع :

تبلیغات