آتش بس در جشنواره بین المللی فیلم بانکوک - اخبار ستاره ها | اخبار چهره ها | سلبریتی ها

هموطن:فیلم سینمایی «آتش بس» ساخته تهمینه میلانی در جشنواره بین المللی فیلم بانکوک در تایلند شرکت می کند.«آتش بس» در بخش جنبی چهارمین جشنواره فیلم بانکوک شرکت خواهد کرد. این فیلم توانست به فروشی معادل یک میلیارد تومان در داخل کشور دست...

هموطن:فیلم سینمایی «آتش بس» ساخته تهمینه میلانی در جشنواره بین المللی فیلم بانکوک در تایلند شرکت می کند.«آتش بس» در بخش جنبی چهارمین جشنواره فیلم بانکوک شرکت خواهد کرد.
این فیلم توانست به فروشی معادل یک میلیارد تومان در داخل کشور دست یابد.مهناز افشار،محمد رضا گلزار،آتیلا پسیانی،احمد مهرانفر در «آتش بس» به ایفای نقش پرداخته اند.

«سیلی کونگ» مدیر این جشنواره پیش از این با اشاره به برگزاری چهارمین جشنواره فیلم بانکوک در اکتبر سال جاری به حضور بیش از 80 فیلم 35 میلی متری،بتاکم و DVD از 35 کشور جهان در این جشنواره خبر داد.
وی هدف از برگزاری این جشنواره را معرفی صنعت سینمای کشورهای مختلف جهان به مردم تایلند دانسته است.
در این فستیوال هر سال یک کشور با ده فیلم در بخش مسابقه به صورت ویژه شرکت می کند که امسال کشور هلند در این بخش حضور خواهد دارد.
همچنین چندی پیش مدیر این جشنواره در دیدار با رایزن فرهنگی کشورمان از پیشنهاد رایزن فرهنگی کشورمان مبنی بر حضور سینمای ایران در سال آینده با 10 فیلم در بخش ویژه این جشنواره استقبال کرد.
فیلم های شرکت کننده در جشنواره جهانی فیلم بانکوک به مدت یک هفته در سالن های سینماهای:سیام پاراگون،سیام دیسکاوری و سنترال پلازا به نمایش درخواهد آمد.
در حال حاضر فیلم های:بچه های آسمان،لاک پشت ها پرواز می کنند و روزی که زن شدم از سینمای ایران در ویدئو کلوپ های تایلند و به صورت DVD به علاقه مندان عرضه می شود.


منبع :

تبلیغات