سومین نسخه فیلم اسکندر

ایلنا:" الیوراستون" قصد دارد سومین نسخه از فیلم اسکندر را با زمان 3 ساعت و 40 دقیقه منتشر کند. به گزارش گروه هنر ایلنا، فیلم سه ساعته اول که در سال 2004 ساخته شد با بازی" کولین فارل" به روی...

ایلنا:" الیوراستون" قصد دارد سومین نسخه از فیلم اسکندر را با زمان 3 ساعت و 40 دقیقه منتشر کند.
به گزارش گروه هنر ایلنا، فیلم سه ساعته اول که در سال 2004 ساخته شد با بازی" کولین فارل" به روی پرده رفت و با انتقاد بسیار شدید منتقدین سینما مواجه شد.
استون در مصاحبه اش با برنامه صبحانه بی بی سی یک گفت: در نسخه اصلی با محدود کردن فیلم به سه ساعت چیزهای مهمی را از دست دادیم

اما این نسخه به مخاطب اجازه می دهد خودش را در دنیای کلاسیک ببیند ؛ این در حالی است که " استون" در مورد زمان انتشار این دی وی دی چیزی نگفت.
یادآور می شود دومین نسخه این فیلم که در سال 2005 منتشر شد با مدت زمان 168 دقیقه تا به این لحظه کوتاه ترین نسخه فیلم بوده است.
الیور استون پس از اسکندر مرکز تجارت جهانی را ساخت که ماه گذشته در آمریکا اکران شد. این فیلم درباره حملات تروریستی یازده سپتامبر است که ماجرای واقعی دو افسر پلیس را روایت می کند.
این افسران آخرین کسانی اند که از برج های دوقلو بیرون کشیده شدند و نیکولاس کیج نقش یکی از آنها را بازی می کند.
استون همچنین گفته ممکن است فیلم سیاسی تری هم درباره ماجراهای پس از 11 سپتامبر بسازد ؛ این در حالی است که مرکز تجارت جهانی که تا به حال با استقبال مواجه شده پایان سپتامبر (اوایل مهر) در انگلستان اکران می شود.
پایان پیام

منبع :

تبلیغات