ریچارد گیر

یلنا:"ریچارد گیر"در ویلایی به روی یکی از تپه های بیرون زاگرب زندگی می کند تا بتواند در یکی از فیلم های هالیوودی درباره جنگ بازی کند. به گزارش گروه هنر ایلنا ، این فیلم" شکست بهار در بوسنی" نام دارد...

یلنا:"ریچارد گیر"در ویلایی به روی یکی از تپه های بیرون زاگرب زندگی می کند تا بتواند در یکی از فیلم های هالیوودی درباره جنگ بازی کند.
به گزارش گروه هنر ایلنا ، این فیلم" شکست بهار در بوسنی" نام دارد و بخش هایی از آن در کرواسی و بوسنی فیلم برداری می شود.

ریچاردگیر در این فیلم نقش خبرنگاری را بازی می کند که در جستجوی رهبر صربهای بوسنی زمان جنگ است که توسط دادگاه جنایات جنگ سازمان ملل به قتل عام متهم شده و گفته می شود در بوسنی و مونتنگرو پنهان شده و مرتبا مکانش را تغییر می دهد و جستجوهای ناتو هم بی نتیجه بوده است.
او و وزیر جنگش که وی نیز فراری است متهم به قتل عام بیش از 8 هزار مسلمان در صربستان 1995 هستند؛ جنایتی که پس از جنگ جهانی دوم یکی از بدترین آدم کشی های اروپا به شمار می رود.
لازم به یادآوری است که هنوز معلوم نیست که آیا شخصیت رهبر صربها در این فیلم حضور دارد یا نه و در صورت حضور چه کسی نقش وی را بازی خواهد کرد.
به گزارش رسانه های کرواسی" ترنس هاوارد" و "سیگورنی ویور" از جمله نامزدان این نقش هستند.
گیر اواخر این هفته برای فیلم برداری نماهای اولیه پروژه به بوسنی سفر می کند و سپس به کرواسی باز می گردد در کرواسی ویلای مجللی به مدت دو ماه برایش اجاره شده است.
آزمون های آزاد برای انتخاب سایر بازیگران هم در چند شهر کرواسی برگزار شده و صدها نفر در آن شرکت کرده اند.

منبع :

تبلیغات