فیلمهای تازه نفس برای تصاحب گیشه از راه می رسند - اخبار ستاره ها | اخبار چهره ها | سلبریتی ها

هموطن:فیلم "سرزمین هالیوود" به کارگردانی الن کوتر در تعطیلات پایان هفته در آمریکای شمالی به نمایش عمومی در می آید. همزمان با نزدیک شدن به فصل پائیز سه فیلم " پیمان "، " سرپرست " و " سرزمین هالیوود "...

هموطن:فیلم "سرزمین هالیوود" به کارگردانی الن کوتر در تعطیلات پایان هفته در آمریکای شمالی به نمایش عمومی در می آید.
همزمان با نزدیک شدن به فصل پائیز سه فیلم " پیمان "، " سرپرست " و " سرزمین هالیوود " در سالنهای سینمای آمریکای شمالی به نمایش درمی آیند. در میان آثار تازه وارد فیلم "سرزمین هالیوود" از امید بیشتری برای کسب جایگاه نخست گیشه برخوردار است.

این فیلم که شاهد نقش آفرینی بن افلک در کنار آدریان برودی است نگاهی به زندگی جورج ریوز، سوپرمن سابق تلویزیون دارد و مرگ اسرار آمیز وی را مورد بررسی قرار می دهد. افلک در این فیلم نقش ریوز را بازی کرده است . این در حالی است که برودی در نقش کارآگاهی ظاهر شده که درصدد بازگشایی رمز مرگ وی برمی آید.
"سرزمین هالیوود" چندی پیش در جشنواره فیلم ونیز به نمایش درآمد. این اثر برای تصاحب گیشه ناگزیر به مبارزه با فیلمهایی چون "پیمان" و "سرپرست " است. فیلم "پیمان" در زمره تریلر های اکشن جای دارد و توسط رنی هارلین ساخته شده است . فیلم " سرپرست" از هنرهای رزمی سود می جوید و توسط تونی جا کلید خورده است.


منبع :

تبلیغات