پسر مارلو براندورا به خاک سیاه نشاند - اخبار ستاره ها | اخبار چهره ها | سلبریتی ها

هموطن آنلاین – کریستین پسر مارلو براندو تعمدا دفترچه تلفن پدرش را که در آن شماره تلفن های تماس هنرپیشه گان معروف را نگه می داشت به خریدار ناشناختی فروخت. سایت خبری PageSix.com نوشته است که این خریدار بعد از...

هموطن آنلاین – کریستین پسر مارلو براندو تعمدا دفترچه تلفن پدرش را که در آن شماره تلفن های تماس هنرپیشه گان معروف را نگه می داشت به خریدار ناشناختی فروخت.
سایت خبری PageSix.com نوشته است که این خریدار بعد از خرید این دفترچه آن برای برای فروش در سایت اینترنتی eBay قرار داد اما مایک برادر کریستین به کمک رابط هایی که داشت موفق شد این دفتر تلفن را از لیست کالاهای فروشی حذف کند.

در این دفترچه اسامی ، شماره تلفن و آدرس پست الکترونیکی بیش از 100 تن از شخصیت های سیاسی و هنری دنیا وجود دارد.
ریچارد اسمیت حاضر نشد هویت خریدار این دفترچه را فاش کند و تنها به سایت PageSix.com گفت که کریستین آن را به یک مرد فروخته که بعد از خرید در لیست اجناس حراجی قرار گرفته است.
شماره موبایل و آدرس منزل اپرا وینفری ، رابرت دی نیرو ، لاری کینگ ، آل پاچینو ، جان تراولتا ، بیل کلینتون ، لئوناردو دی کاپریو ، تام هنکس ، داستین هافمن ، سموئل ال جکسون ، الیزابت تیلور ، دنزل وانشگتن ، تونی بنت ، جی لنو و ...... در این دفترچه قرار داشت که اکثر آن ها هنوز عوض نشده اند.منبع :

تبلیغات