کریس راک بدجوری حال جود لو را گرفت! - اخبار ستاره ها | اخبار چهره ها | سلبریتی ها

هموطن آنلاین – جود لو هنرپیشه انگلیسی هنوز از دست کریس راک هنگامی که مجری جشن بعد از مراسم اسکار در سال گذشته بود عصبانی است زیرا راک تلاش این هنرپیشه سخت کوش را به باد استهزا گرفت. در ابتدا...

هموطن آنلاین – جود لو هنرپیشه انگلیسی هنوز از دست کریس راک هنگامی که مجری جشن بعد از مراسم اسکار در سال گذشته بود عصبانی است زیرا راک تلاش این هنرپیشه سخت کوش را به باد استهزا گرفت.
در ابتدا لو تصور می کرد که سخنان طعنه آمیز لو در آن شب شوخی دوستانه ای بوده است اما کم کم از دست تمسخرهای وی بسیار عصبانی شد.

کریس راک در قسمتی از صحبت های خود گفته بود :" جود لو چه کسی است ؟ چرا او چهار سال است که در هر فیلمی که ساخته می شود حضور دارد. او حتی در فیلم هایی که در آن ایفای نقش هم نمی کند دستی بر آتش دارد و اگر شما در انتهای فیلم به اسم دست اندر کاران ساخت اثر نگاه کنید می بینید که لو حداقل مسئول چایی دادن به کارگردان بوده است."
لو در مصاحبه ای در روز گذشته گفت :" در ابتدا من خندیدم زیرا فکر کردم کریس راک من را به خوبی نمی شناسد اما بعد دریافتم که او با من در حال تسویه حساب شخصی است. تمام دوستان من از نحوه برخورد راک متعجب شدند.
" من خیلی بد شانس هستم که چند فیلم من با هم به روی پرده می رود اما این دلیل نمی شود که آقای راک به خود اجازه دهد به من توهین کند!
" تا زمانی که او از من رسما عذر خواهی نکند من وی را نخواهم بخشید!"
منبع :

تبلیغات