دزدان دریایی کارائیب سومین فیلم پرفروش جهان شد - اخبار ستاره ها | اخبار چهره ها | سلبریتی ها

هموطن:"دزدان دریایی کارائیب" صندوقچه مرده سومین فیلمی شد که فروش جهانی اش از مرز یک میلیارد دلار می ‏گذرد. این فیلم نهمین هفته متوالی ‏اش را در صدر جدول جهانی فروش سپری می ‏کند.کل فروش جهانی این فیلم 7/993 میلیون دلار بوده که...

هموطن:"دزدان دریایی کارائیب" صندوقچه مرده سومین فیلمی شد که فروش جهانی اش از مرز یک میلیارد دلار می ‏گذرد. این فیلم نهمین هفته متوالی ‏اش را در صدر جدول جهانی فروش سپری می ‏کند.کل فروش جهانی این فیلم 7/993 میلیون دلار بوده که از این میان 5/579 میلیون دلار حاصل فروش جهانی اش بوده است.کمپانی دیزنی که تهیه کننده این فیلم است اعلام کرد که فروش فیلم مذکور روز جمعه از این هم فراتر خواهد رفت.

یاد آور می ‏شود که در حال حاضر رکورد جهانی در ایختیار فیلم تایتانیک (1997) است که فروش جهانی اش 8/1 میلیارد دلار بود و پس از ان ارباب حلقه ‏ها بازگشت پادشاه با فروش جهانی 11/1 میلیارد دلار قرار دارد.
فروش خارجی کارائیب در آخر هفته گذشته جهشی ناگهانی داشت که با اکران در 49 منطقه جهان 6/11 میلیون دلار فروش کرد.
بیشترین فروش این فیلم در کشور فرانسه بود که در ششمین هفته با فروش 4/2 میلیون دلار فروش نهایی اش را به 5/46 میلیون دلار رساند و پس ازآن ژاپن بود که با فروش 6/1 میلیون دلار در این هفته کل فروشش به 4/78 میلیون دلار رسید.
فساد میامی دیگر فیلم پرفروش هفته بود که با فروش 7/7 میلیون دلار کل فروش جهانی ‏اش را به 5/46 میلیون دلار رساند ؛ این فیلم روز شنبه در ژاپن اکران شد و فروشش در این کشور 7/1 میلیون دلار بود.
سومین فیلم "پر فروش" هم ماشین ها بود که با اکران در 34 منطقه جهان 1/7 میلیون دلار فروش داشت و کل فروش جهانی ‏اش را به 172 میلیون دلار رساند.
بیشترین فروش این هفته ماشین ‏ها در ایتالیا بود که با رسیدن به 1/2 میلیون دلار فروش کل "ماشین ها" در ایتالیا را به 1/10 میلیون دلار رساند.


منبع :

تبلیغات