لاینل ریتچی خبر نامزدی دخترش نیکول را تایید کرد - اخبار ستاره ها | اخبار چهره ها | سلبریتی ها

هموطن آنلاین – لایونل ریتچی خواننده پاپ روز گذشته اعلام کرد خبری نامزدی نیکول با برادی جنر هنرپیشه تلوزیون صحت دارد و او از این رابطه خوشحال است. لایونل دوست بسیار قدیمی لیندا تامپسون ترانه سرا موفق و مادر برادی...

هموطن آنلاین – لایونل ریتچی خواننده پاپ روز گذشته اعلام کرد خبری نامزدی نیکول با برادی جنر هنرپیشه تلوزیون صحت دارد و او از این رابطه خوشحال است.
لایونل دوست بسیار قدیمی لیندا تامپسون ترانه سرا موفق و مادر برادی می باشد . شوهر لیندا قهرمان دو المپیک است .لایونل در لحظه تولد برادی در کنار این خانواده بود.

خواننده ترانه " سر نوشت من " با اشتیاق در مورد این رابطه گفت :" زمانی که برادی متولد شد من در کنار آن ها بودم . برادی و نیکول با هم بزرگ شدند. " دیدن آین دو در کنار هم برای من بسیار لذت بخش است و نوید رابطه ای تنگ تر را با این خانواده می دهد . "
تامسون گفت :" نیکول مانند فرزند خوانده من است. او دختر عزیزی است که بسیار مهربان و صمیمی و البته با هوش فراوان می باشد. به نظر من دیدن او و برادی در کنار هم بسیار با مزه است."
ریتچی 24 ساله از زمان به پایان رساندن نامزدیش با دی جی آدام تنها به سر می برد و برادی هنرپیشه " پرنس اهل مالیبو " در ماه جولای به رابطه خود با کریستین کاوالاری پایان داد.منبع :

تبلیغات