تام کروز

هموطن آنلاین – سخنان تام کروز و انتقاد وی از بروک شیلد به علت استفاده از قرص های ضد افسردگی بعد از به دنیا آوردن فرزندش باعث اخراج او از کمپانی پارامونت شد. پائولا فورچوناتو همسر سامنر رداستون رییس کمپانی...

هموطن آنلاین – سخنان تام کروز و انتقاد وی از بروک شیلد به علت استفاده از قرص های ضد افسردگی بعد از به دنیا آوردن فرزندش باعث اخراج او از کمپانی پارامونت شد.
پائولا فورچوناتو همسر سامنر رداستون رییس کمپانی پارامونت هنگامی که سخنان کروز در مورد بروک شیلد را در برنامه زنده تلوزیونی شنید بسیار عصبانی شد و زیر پای همسر 83 ساله خود نشست و او زا قانع کرد که کروز با این حرف خود طرفداران زنش را از دست داده و نگه داشتن او کار عقلانی به نظر نمی رسد.

رد استون هفته گذشته گفت :" با وجود این که من تام کروز را شخصا از ته قلب بسیار دوست می دارم اما تمدید قرار داد با وی کار عقلانی نمی باشد. رفتار اخیر کروز به هیچ عنوان برای کمپانی پارامونت قابل قبول نیست."
یکی از کارکنان کمپانی پارامونت اعلام کرد نظر همسر رد استون آنچنان بر روی او تاثیر گذار بوده که توانسته کروز را از کار بی کار کند.
سخنگوی رد استون در این مورد گفت :" درست است که خانم رداستون از تمدید قرار داد کروز ناراضی بود اما خود رداستون این تصمیم را اخذ کرد و چشم و گوش بسته کروز را اخراج نکرد."


منبع :

تبلیغات