نامزد ویلسون او را تهدید به جدایی کرد! - اخبار ستاره ها | اخبار چهره ها | سلبریتی ها

هموطن آنلاین – شایعه وجود رابطه عاشقانه بین ویلسون و هنرپیشه نقش مقابل خود در فیلم " من ، تو و دوپری " برای خیلی ها از جمله نامزد ویلسون شوک کننده بود. ویلسون که از شنیدن این شایعات بسیار...

هموطن آنلاین – شایعه وجود رابطه عاشقانه بین ویلسون و هنرپیشه نقش مقابل خود در فیلم " من ، تو و دوپری " برای خیلی ها از جمله نامزد ویلسون شوک کننده بود.
ویلسون که از شنیدن این شایعات بسیار عصبانی است به دیدن مدیر تولید این فیلم که ادعا کرده بین ویلسون و هادسون رابطه عاشقانه وجود دارد رفت و او را به شدت تهدید کرد و از او خواست کذب بودن این خبر را به مردم اعلام کند.

زمانی که هادسون بعد از 6 سال زندگی مشترک از کریس رابینسون جدا شد این شایعات قوت گرفت به طوری که رابطه ویلسون با نامزدش را به شدت تحت تاثیر قرار داد و کار آن ها را به جدایی کشید.
یک منبع به روزنامه " نیویورک پست " گفت :" تا قبل از اینکه شایعه عشق ویلسون و کیت بر سر زبان ها بیافتد رابطه اون با نامزدش بسیار خوب بود و آن ها داشتند وارد مرحله جدیدی از زندگی مشترک خود می شدند.
"هنگامی که نامزد ویلسون این خبر را شنید با او تماس گرفت اما ویلسون به او گفت تا زمانی که به لس آنجلس برنگشته به او در هیچ موردی توضیح نخواهد داد.
" نامزد ویلسون در حال حاضر بسیار عصبانی است و تصمیم ندارد دیگر او را ببیند."


منبع :

تبلیغات