تری هاتچر با چنگ و دندان ازدخترش مراقبت می کند - اخبار ستاره ها | اخبار چهره ها | سلبریتی ها

هموطن آنلاین – تری هاتچر هنگامی که برای خرید گوشی تلفن همراه برای دختر 8 ساله اش به فروشگاهی در لس آنجلس رفته بود دیده شد. امرسون دختر هاتچر علاقه داشت گوشی مدل RAZR را انتخاب کند اما تری در...

هموطن آنلاین – تری هاتچر هنگامی که برای خرید گوشی تلفن همراه برای دختر 8 ساله اش به فروشگاهی در لس آنجلس رفته بود دیده شد.
امرسون دختر هاتچر علاقه داشت گوشی مدل RAZR را انتخاب کند اما تری در خرید این نوع گوشی بسیار مردد بود زیرا شنیده بود این گوشی تلفن تاثیر منفی بر روی کودکان دارد.

دوستان هاتچر به سایت خبری TMZ گفته اند که هاتچر نسبت به دخترش بسیار حساس است و با چنگ و دندان از او مراقبت می کند. حساسیت هاتچر در مورد امرسان به قدری است که به او اجازه نمی دهد تنها در اطراف مغازه گردش کند.
هنگامی که فروشنده برای فعال کردن تلفن شماره پاسپورت امرسون را جویا شد هاتچر علاقه ای نداشت که این اطلاعات را در اختیار فروشنده قرار دهد و خود به صورت مخفیانه ان را وارد گوشی موبایل کرد.
هاتچر که در مورد خرید گوشی تلفن به شدت مردد بود با یکی از محافظان خود تماس گرفت و او را به کمک طلبید . محافظ شخصی هاتچر بعد از ورود به مغازه نظر هاتچر را در مورد خرید مارک RAZR عوض کرد و هاتچر گوشی دیگری را برای دخترش خریداری کرد.


منبع :

تبلیغات