کارگردان هالیوودی آثار گیبسون را ضد یهودی خواند - اخبار ستاره ها | اخبار چهره ها | سلبریتی ها

هموطن:«راب رینر»، کارگردان و بازیگر هالیوودی ضمن انتقاد از آثار «مل گیبسون»، فیلم های او را کاملا ضد یهودی دانست. «راب رینر» با انتقاد از فیلم «مصائب مسیح»، این فیلم را گواهی بر ضد یهود بودن دیگر فیلم های «مل گیبسون» دانست....

هموطن:«راب رینر»، کارگردان و بازیگر هالیوودی ضمن انتقاد از آثار «مل گیبسون»، فیلم های او را کاملا ضد یهودی دانست. «راب رینر» با انتقاد از فیلم «مصائب مسیح»، این فیلم را گواهی بر ضد یهود بودن دیگر فیلم های «مل گیبسون» دانست.

«رینر» گفت: موضوع تنها این نیست که «گیبسون» برای چند کلمه ای که به زبان آورده عذرخواهی کند، بلکه باید حقیقتا فهمید که چرا او ضد یهود است و این احساسات ضد یهود برخاسته از کجاست.
وی افزود: به نظر من مردم می توانند در نظراتشان تجدید نظر کرده و حتی تغییر کنند ولی باید بدانیم که این فرآیند وقت زیادی می برد.
جولای گذشته «مل گیبسون» به دلیل داشتن سرعت غیر مجاز و رانندگی در عین مستی توسط پلیس متوقف و تحت بازجویی قرار گرفت ولی در حین بازجویی با ادعای جملاتی چون یهودیان عامل تمامی جنگ های دنیا هستند و ...به خود برچسپ ضد یهود زد که پس از آن علی رغم عذرخواهی به شدت مورد انتقاد رسانه های داخلی و خارجی و همچنین اهالی هالیوود قرار گرفت.منبع :

تبلیغات