مل گیبسون

هموطن:«مل گیبسون»، کارگردان فیلم جنجال برانگیز «مصائب مسیح»، در اظهارات اخیر خود از وضعیتی که یهودی ها در دنیا به وجود آورده اند اظهار تاسف کرده است.«مل گیبسون»، کارگردان مشهور هالیوود، ضمن انتقاد از عملکرد یهودی ها گفت: از وضعیتی که یهودی ها در دنیا...

هموطن:«مل گیبسون»، کارگردان فیلم جنجال برانگیز «مصائب مسیح»، در اظهارات اخیر خود از وضعیتی که یهودی ها در دنیا به وجود آورده اند اظهار تاسف کرده است.«مل گیبسون»، کارگردان مشهور هالیوود، ضمن انتقاد از عملکرد یهودی ها گفت: از وضعیتی که یهودی ها در دنیا به وجود آورده اند بسیار متاثرم.
به گفته روزنامه بیلد، «مل گیبسون» که مورد انتقاد کارگردانان و تهیه کنندگان یهودی که درصد زیادی از هالیوود را تشکیل می دهند، قرار گرفته است، به احتمال زیاد از هالیوود اخراج خواهد شد.

«کرک داگلاس»، بازیگر یهودی الاصل هالیوود ضمن انتقاد از مل گیبسون گفت: گیبسون در اشتباه است. او باید از از خدای کلیسای کاتولیک خود بخواهد که به خاطر اظهارات ضد یهودش، روح او را نجات دهد.
«گیبسون» اخیرا در حین رانندگی، یهودیان را عامل اصلی تمام جنگ هایی که در جهان به وقوع می پیوندد دانسته است.
اگر چه منابع مختلف خبری این اظهارات گیبسون را ناشی از مستی وی دانسته و گفته اند که او پس از این واقعه از یهودیان عذرخواهی کرده است، ولی به گفته روزنامه بیلد، این گفته ها اعتقاد واقعی گیبسون بوده و ربطی به این واقعه ندارد.
علی رغم تمامی انتقادها، برخی از ستاره های هالیوود از جمله «جودی فاستر» ضمن اعلام حمایت از «گیبسون» گفته های او را تائید کرده اند. هم اکنون هالیوود در حال تصمیم گیری درباره گیبسون است. برخی استودیوها و بازیگران هالیوود نیز اظهار داشته که دیگر به هیچ وجه با گیبسون کار نخواهند کرد.
پیش از این نیز «گیبسون» 55 ساله به خاطر ساخت فیلم جنجال برانگیز «مصائب مسیح»، عنوان کارگردان ضد یهود گرفته بود و علی رغم اظهارات وی مبنی بر رد این ادعا «کرک داگلاس» نیز با این گفته موافق است.
این بازیگر 89 ساله گفت: زمانیکه سال 2004 فیلم «مصائب مسیح» را دیدم این فیلم را فیلمی ضد یهود دانستم ولی باور نمی کردم که وی به شخصه یک ضد یهود باشد.
روز گذشته منابع خبری ادعا کرده بودند که کمپانی والت دیزنی ضمن تحریم «مل گیبسون» از پخش آخرین ساخته وی با نام «آپوکالیپتو» امتناع کرده است ولی این استودیو ضد رد ادعاهای رسانه های خارجی تاریخ اکران فیلم مورد نظر را 8 دسامبر (17 آذر) اعلام کرد.
«مل گیبسون» هم اکنون به اتهام رانندگی با سرعت غیر مجاز آنهم در حین مستی در زندان بسر می برد.منبع :

تبلیغات