هری پاتر و محفل ققنوس سال آینده اکران می شود - اخبار ستاره ها | اخبار چهره ها | سلبریتی ها

هموطن:استودیو برادران وارنر اعلام کرد پنجمین قسمت از مجموعه آثار هری پاتر با نام "هری پاتر و محفل ققنوس" نیمه های تابستان سال آینده به سالن های سینمای آمریکا بازمی گردد. مجموعه فیلم های سینمایی هری پاتر بر اساس کتاب های جی کی رولینگ...

هموطن:استودیو برادران وارنر اعلام کرد پنجمین قسمت از مجموعه آثار هری پاتر با نام "هری پاتر و محفل ققنوس" نیمه های تابستان سال آینده به سالن های سینمای آمریکا بازمی گردد.
مجموعه فیلم های سینمایی هری پاتر بر اساس کتاب های جی کی رولینگ ساخته می شوند و قسمت پنجم آن ماه جولای 2007 روانه پرده سینماها می شود و از هم اینک امید بسیاری به موفقیت فیلم در گیشه می رود.

برادران وارنر علاوه بر این اعلام کرد فیلم "هری پاتر و شاهزاده دورگه" برای نمایش در روز شکرگزاری سال 2008 آماده می شود. از زمانی که هری پاتر توسط نویسنده بریتانیایی در سال 1997 با "هری پاتر و سنگ جادو" معرفی شد، این شخصیت به یک چهره جهانی تبدیل شد. در این سال ها رولینگ اقدام به چاپ پنج کتاب دیگر کرد که روی هم رفته به 63 زبان ترجمه شدند و بالغ بر 300 میلیون نسخه از این آثار به فروش رفت.
انتظار می رود هفتمین کتاب از این مجموعه که آخرین اثر به شمار می رود سال آینده روانه کتابفروشی ها شود. از هم اکنون جنجال های بسیاری پیرامون این اثر وجود دارد، چرا که رولینگ احتمال مرگ هری را در کتاب آخر بسیار بالا ارزیابی کرده است.منبع :

تبلیغات