الیور استون

هموطن:خانواده ها و بازماندگان حادثه 11 سپتامبر ضمن انتقاد از «الیور استون» مدعی شدند که او حاضر نشده آنگونه که شایسته است از فعالیت های خیرخواهانه آنها حمایت کند. در حالیکه ده درصد از درآمد هفته اول نمایش فیلم «مرکز تجارت جهانی»...

هموطن:خانواده ها و بازماندگان حادثه 11 سپتامبر ضمن انتقاد از «الیور استون» مدعی شدند که او حاضر نشده آنگونه که شایسته است از فعالیت های خیرخواهانه آنها حمایت کند.
در حالیکه ده درصد از درآمد هفته اول نمایش فیلم «مرکز تجارت جهانی» صرف امور خیریه خواهد شد، خانواده های کشته شدگان حادثه 11 سپتامبر از «الیور استون» به شدت انتقاد کردند.

«مونیکا ایکن» که در این حملات همسر خود را از دست داده است، گفت: از شنیدن مبلغ کمک بسیار ناامید شدم. آنها باید در صورتی که درآمد فیلم خوب بود، مبلغ بیشتری را به این بخش اختصاص دهند.
فیلم «مرکز تجارت جهانی» با موضوع 11 سپتامبر از چند روز پیش در نیویورک افتتاح شده است.
این فیلم با بازی «نیوکلاس کیج» برگرفته از داستان واقعی دو افسر پلیسی است که جزء آخرین بازماندگان حادثه 11 سپتامبر بوده و به طرز معجزه آسایی از از زیر آوار برج های دو قلو نجات می یابند.
در جریان این حادثه پنج افسر پلیس به منظور کمک به حادثه دیدگان وارد برج های دو قلو می شوند ولی در کمال تاسف سه تن جان باخته و دو تن دیگر به طرز معجره آسایی نجات می یابند.
در حالیکه این فیلم برای اولین بار در نیویورک به نمایش درآمد، افسران «جان مکلوگلین» و «ویلیام جیمنو»، دو قهرمان این حادثه در سالن نمایش «زیگفلد» نیویورک حضور یافتند.
استون کمی قبل، پس از آنکه بازماندگان حادثه 11 سپتامبر نسبت به ساخت چنین فیلمی ابراز نگرانی کردند قول داد که در این فیلم حساسیت ماجرا را به خوبی به تصویر خواهد کشید.
«استون» درباره داستان فیلم گفت: این یک داستان فوق العاده و باورنکردنی است.
وی افزود: ما همواره با شاهدان این ماجرا بالاخص جان و ویل در ارتباط بودیم، بنابراین تمامی جزئیات این فیلم بسیار حقیقی است.
در این فیلم علاوه بر «کیج» بازیگران دیگری چون «مایکل پنا»، «ماریا بلو» و «مگی گیلنهال» نیز ایفای نقش کرده اند.


منبع :

تبلیغات