خداحافظی بیوه های غمگین - اخبار ستاره ها | اخبار چهره ها | سلبریتی ها

هموطن:مجموعه تئاتر شهر در هفته جاری با روی صحنه رفتن دو نمایش جدید و پایان اجرای 2 نمایش فعالیت های خود را ادامه می دهد.نمایش "سلامان و ابسال" نوشته و کار "مهدی شمسایی" که این روزها در تالار اصلی روی...

هموطن:مجموعه تئاتر شهر در هفته جاری با روی صحنه رفتن دو نمایش جدید و پایان اجرای 2 نمایش فعالیت های خود را ادامه می دهد.نمایش "سلامان و ابسال" نوشته و کار "مهدی شمسایی" که این روزها در تالار اصلی روی صحنه رفته است ساعت 19:30 پذیرای علاقه مندان است.
نمایش" پرتره" نوشته" اسلاومیر مروژک" و به کارگردانی" محمد رضا خاکی" 11 مرداد ماه جاری اجرای خود را در تالار چهار سو آغاز کرده ، ساعت 19 روی صحنه می ‏رود.

"زمین مقدس" نوشته و کار" ایوب آقاخانی" که از 8 مرداد ماه در تالار قشقایی روی صحنه رفته هر روز ساعت20 در تالار یاد شده روی صحنه اجرا می ‏شود. نمایش" ددالوس و ایکاروس" نوشته و کار" همایون غنی زاده "هم که چندی است اجرای خود را در تالار سایه آغاز کرده بود تا 20 مرداد ساعت 18:30 میزبان علاقه مندان تئاتر است.
نمایش وزیر خان لنکران نوشته" فتحعلی آخوند زاده" و کارگردانی" بنفشه توانایی" هم که از چند هفته پیش در تالار سایه روی صحنه رفته بود تا 20 مرداد ماه روی صحنه خواهد بود ؛ این نمایش ساعت 20:15 در تالار یاد شده روی صحنه می رود.
"فرود اضطراری یک حواصیل روی پشت بام خانه یک موزیسین" عنوان نمایش جدیدی است نوشته و کار" حسین محب اهری" است که از 15 مرداد ماه در تالار کوچک روی صحنه خواهد رفت ؛ این نمایش از تاریخ یاد شده هر شب از ساعت 19:45 روی صحنه خواهد رفت.
این در حالی است که نمایش" اولئانا " نوشته "دیوید ممت" و کارگردانی" علی اکبر علیزاد " که در همین تالار به روی صحنه رفته بود روز گذشته به اجرای خود پایان داد.
در تالار نو نیز نمایش "خدا را هجی کن" نوشته" میلیس سارتوریوس" به کارگردانی" مهران امام بخش "نیز جایگزین نمایش" بیوه های غمگین سالار جنگ" به کارگردانی" هادی عامل "خواهد شد ، این نمایش پس از پایان اجرای نمایش یاد شده ساعت 19 در تالار نو روی صحنه می رود.
منبع :

تبلیغات