جیمز بلانت یکی از آزار دهنده ترین خوانندگان انگلستان - اخبار ستاره ها | اخبار چهره ها | سلبریتی ها

هموطن:در یک نظر سنجی که برای انتخاب آزارنده ترینن چیزها در انگلستان انجام شده است جیمز بلانت، خواننده، در رده چهارم قرار گرفت.در این نظر سنجی او از روسای باندهای قاچاقچی، همسایه پر سر و صدا و کارکنان بنگاه های...

هموطن:در یک نظر سنجی که برای انتخاب آزارنده ترینن چیزها در انگلستان انجام شده است جیمز بلانت، خواننده، در رده چهارم قرار گرفت.در این نظر سنجی او از روسای باندهای قاچاقچی، همسایه پر سر و صدا و کارکنان بنگاه های معاملات مکلی هم آزار دهنده ترین است.
این نظر سنجی در میان 2 هزار نفر صورت گرفت و خواننده ترانه های پر فروشی هم چون زیبا هستی فقط توانست از سه گروه شکست بخورد.

لازم به ذکر است که بلانت تا به حال دوبار برنده جوایز بریت شده و 5 میلیون نسخه از آلبوم هایش به فروش رسیده است اما همیشه از سوی کسانی که طرفدارش نبوده اند مورد واکنش منفی قرار گرفته است.
نخستین آلبوم بلانت با نام بازگشت به دیوانه خانه جایزه بهترین اجرای پاپ و بهترین هنرمند مرد رادر جوایز بریت امسال دریافت کرد با این حال نام او از لیست یک برنامه رادیو حذف شد ظاهرا علت حذف نام وی فشار شنوندگان بوده است.
بلانت نیز در دفاع از موسیقی اش خطاب به منتقدین این آثار گفت در صورتی که تمایل ندارند به ترانه هایش گوش دهند می توانند موج رادیو را عوض کنند یا کانال دیگری را بگیرند.منبع :

تبلیغات