لیلی و مجنون مرداد ماه به تالار وحدت می آیند - اخبار ستاره ها | اخبار چهره ها | سلبریتی ها

ایسنا:پری صابری با اجرای نمایش « لیلی و مجنون» بعد از ٤ سال به تالار وحدت باز می گردد. اجرای نمایش « لیلی و مجنون» به کارگردانی پری صابری در تالار وحدت به تاخیر افتاد. ابتدا قرار بود این نمایش ٢٥...

ایسنا:پری صابری با اجرای نمایش « لیلی و مجنون» بعد از ٤ سال به تالار وحدت باز می گردد.

اجرای نمایش « لیلی و مجنون» به کارگردانی پری صابری در تالار وحدت به تاخیر افتاد. ابتدا قرار بود این نمایش ٢٥ تیر ماه اجرا شود گروه اجرایی تصمیم گرفتند اجرای خود را چند روزی به تاخیر بیندازند و احتمال می رود این نمایش از اوایل مرداد ماه روی صحنه برود.
صابری درباره تاخیر در اجرای نمایش به ایسنا گفت: «لیلی و مجنون» نمایش پیچیده ای است. حرکات آن دشوار است علاوه بر این دکور نمایش هنوز کامل نشده ضمن اینکه بازیگران باید حدود ١٠ روز، نمایش را در دکور تمرین کنند به همین دلیل نیازمند زمان بیشتری برای آماده کردن کار، هستیم.
وی که در حال حاضر سرگرم تنظیم نور نمایش است، ادامه داد: هنوز مجوز اجرای ما صادر نشده و احتمالا این اتفاق هفته آینده رخ می دهد.
گفتنی است نمایش « لیلی و مجنون» به مدت ٤٥ شب در تالار وحدت اجرا خواهد شد و مدت زمان آن ١٢٠ دقیقه است. این نمایش روزهای عادی ساعت ٣٠/١٩ و روزهای پنج شنبه و جمعه ساعت ١٨ روی صحنه می رود.
همچنین کسانی که بلیت این نمایش را پیش خرید کرده اند، می توانند با مراجعه به گیشه تالار وحدت تاریخ بلیت خود را عوض کنند.
لازم به ذکر است پری صابری با اجرای نمایش « لیلی و مجنون» بعد از ٤ سال به تالار وحدت باز می گردد. آخرین نمایش او که در این تالار اجرا شد، نمایش « یوسف و زلیخا» بود که سال ٨١ در این تالار اجرا شد و پس از آن پری صابری دو نمایش « سوگ سیاوش» و «من از کجا، عشق ازکجا» را در تالار اصلی تئاترشهر اجرا کرد.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

تالار ماه و ستاره

تبلیغات