شون کانری

فارس : کمپانی «Canongate Books» واقع در ادینبورگ اعلام کرد که امتیازهای مربوط به این کتاب را به منظور ساخت فیلم خریداری کرده است. شون کانری، بازیگر مشهور نقش جیمزباند، در حال نوشتن کتابی درباره زندگی شخصی خود و زادگاهش...

فارس : کمپانی «Canongate Books» واقع در ادینبورگ اعلام کرد که امتیازهای مربوط به این کتاب را به منظور ساخت فیلم خریداری کرده است.

شون کانری، بازیگر مشهور نقش جیمزباند، در حال نوشتن کتابی درباره زندگی شخصی خود و زادگاهش اسکاتلند است که بزودی منتشر خواهد شد.
ناشران «شون کانری» بازیگر هالیوودی اعلام کردند: «شون کانری» که همواره گفته، تا اسکاتلند مستقل نشود به زادگاه خود بازنخواهد گشت، هم اکنون مشغول نوشتن کتابی درباره اسکاتلند و برخی از جزئیات مربوط به زندگی خود است.
کمپانی «Canongate Books» واقع در ادینبورگ اعلام کرد که امتیازهای مربوط به این کتاب را به منظور ساخت فیلم خریداری کرده است.
این کتاب «اسکاتلند کانری» نام داشته و قرار است تا به زبان انگلیسی منتشر شود.
«کانری» نیز طی بیانیه ای اعلام کرد: هدف ما ارائه کتابی بسیار جذاب و خواندنی است آنچنانکه خواننده بتواند ضمن خواندن کشفیات شخصی من تاریخ اسکاتلند را برای خود مجسم کند.
کانری 75 ساله که بیش از همه برای بازی در نقش جیمزباند شهرت دارد، در ادینبورگ متولد شد، پدر او راننده یک کامیون باری بود. وی هم اکنون در باهاماس زندگی می کند.
فیلم اقتباس شده از کتاب «کانری» را «مورای گریگور» کارگردانی می کند و کانری خود نیز با وی همکاری مستقیم خواهد داشت.

منبع :

تبلیغات