جیمز کامرون اولین پروژه بلند سینمایی - اخبار ستاره ها | اخبار چهره ها | سلبریتی ها

فارس , شنبه 17 تیر 1385 - ساعت 12:00 جیمز کامرون اولین پروژه بلند سینمایی خود را جلوی دوربین می برد پروژه سینمایی «آواتار» محصول کمپانی فیلمسازی «فوکس قرن بیستم» از ماه فوریه در لس آنجلس آغاز خواهد شد. «جیمز کامرون»...

فارس , شنبه 17 تیر 1385 - ساعت 12:00
جیمز کامرون اولین پروژه بلند سینمایی خود را جلوی دوربین می برد
پروژه سینمایی «آواتار» محصول کمپانی فیلمسازی «فوکس قرن بیستم» از ماه فوریه در لس آنجلس آغاز خواهد شد.
«جیمز کامرون» کارگردان مشهور سینمای هالیوود، به زودی اولین فیلم بلند سینمایی خود با نام «آواتار» را پس از گذشت 9 سال از ساخت فیلم «تایتانیک» جلوی دوربین می برد.
پروژه سینمایی «آواتار» محصول کمپانی فیلمسازی «فوکس قرن بیستم» از ماه فوریه در لس آنجلس آغاز خواهد شد.بازیگران این فیلم همگی نابازیگرند. «جیمز کامرون» که کارگردانی این فیلم را به عهده دارد، امیداوار است که فیلم «آواتار» تا تابستان 2008 آماده اکران شود.
«آواتار» در مذهب بودا به معنی تجسم خداوند در کالبد انسان یا حیوانی است تا به منظور مبارزه با شیطان یا نیرویی اهریمنی به زمین آمده و کره خاکی را از وجود او پاک کند.
پروژه جدید «کامرون» که تحت عنوان «پروژه 880» نیز از آن یاد می شود در واقع یک پروژه کامپیوتری است. این فیلم داستان یک سربازی نیمه فلج جنگ است که به سیاره دیگری آورده می شود که صحنه رقابت عده ای شبیه به انسان با ساکنین کره خاکی است.
کامرون گفت: چه باور بکنید و چه باور نکنید، باید بدانید که فیلمبرداری گوشه کوچکی از این پروژه است، این فیلم یک پروژه خیلی بزرگ است که فیلمبرداری آن تنها حدود یک ماه و نیم به طور می انجامد ...و بیشتر صحنه های آن توسط کامپیوتر تولید می شود و بخش اعظم آن را جلوه های ویژه سمعی بصری در بر می گیرد. ما در این پروژه از تکنیک ها متفاوتی استفاده می کنیم.
وی افزود: ما هم اکنون به شدت مشغول انتخاب بازیگر هستیم. ما تنها به شخص خاصی نگاه نمی کنیم، ما همه را بررسی می کنیم. در این فیلم شخصیت های متعددی وجود دارد که هیچکدام شناخته شده نیستند ولی امیدوارم که این ناشناس بودن تنها مختص به پیش از اکران فیلم باشد.
این کارگردان آمریکایی گفت: من کشف استعدادهای جدید را به شمارش ستاره های مشهوری که نامشان ثبت شده ترجیح می دهم.

منبع :

تبلیغات