قیمت بلیت سینما در ماه رمضان کاهش یافت - اخبار ستاره ها | اخبار چهره ها | سلبریتی ها

سخنگوی شورای صنفی نمایش از کاهش قیمت بلیت سینماها همزمان با ماه مبارک رمضان خبر داد.

غلامرضا فرجی  گفت: در جلسه امروز دوشنبه 18 خردادماه شورای صنفی نمایش، مقرر شد تخفیف ویژه ای برای بلیت سینماها در ماه رمضان تعریف شود که براساس آن قیمت بلیت در سینماهای مدرن و ممتاز 2000 تومان و در سینماهای درجه یک 1000 تومان کاهش خواهد داشت.

وی اضافه کرد: قیمت بلیت سینما در شهرستان ها را نیز اداره کل سینمایی تعیین می کند.

فرجی درباره دیگر مصوبات جلسه امروز توضیح داد: قرارداد فیلم «عصر یخبندان» در گروه استقلال ثبت شد و این فیلم بعد از فیلم «اسب سفید پادشاه» اکران خود را آغاز می کند.

وی همچنین متذکر شد: قرار است فیلم هایی که در ماه رمضان اکران می شوند، سه هفته از اکرانشان در محاسبه کف فروش لحاظ نشود.

به گفته او در حال حاضر اکران دو فیلم «گینس» کار محسن تنابنده و «عصر یخبندان» به کارگردانی مصطفی کیایی در ماه رمضان قطعی شده است.

سخنگوی شورای صنفی نمایش افزود: شهرهایی که مجهز به سیستم مکانیزه فروش بلیت هستند، توسط سینماشهر مکلف اند نسبت به فروش مکانیزه بلیت اقدام کنند.

غلامرضا فرجی در پایان در پاسخ به این پرسش که با توجه به مجوزی که نیروی انتظامی برای اجرای طرح از افطار تا سحر (که به موجب آن فیلم های سینمایی از افطار تا سحر) نیز روی پرده می ماند چه برنامه ای دارید تا استقبال مخاطبان در ماه رمضان از سینما کاهش پیدا نکند، توضیح داد: براساس این مجوز شورای صنفی سریعا بلیت تخفیف دار ارائه کرد تا امسال شاهد استقبال خوب تماشاگران از فیلم های سینمایی باشیم.
اخبارفرهنگی - ایسنا


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

بهای بلیط سینما ها در ماه رمضان , بهای بلیت سینماها در ماه رمضان , نرخ بلیط سینما رمضان

تبلیغات