بوی توطئه در مشام سعید سهیلی -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بوی توطئه در مشام سعید سهیلی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


بوی توطئه در مشام سعید سهیلی
,بازیگران,سریال,فیلم,[categoriy]

آکاایران: بوی توطئه در مشام سعید سهیلی

آکاایران  به گزارش روزنامه شهروند، «باعث تأسف است که اعلام کنم نسخه قاچاق فیلم گشت ٢ وارد بازار شده و متاسفم که اعلام کنم طی هفته گذشته در این ارتباط شکایتی تنظیم و به دادگاه رسانه تسلیم کردیم ولی تمام تلاش های قانونی ما برای جلوگیری از این سرقت بی نتیجه ماند.» اینها بخشی از اظهارات حمید فرخ نژاد بازیگر نقش اول فیلم پرفروش «گشت ٢» است که در صفحه اینستاگرام این هنرمند منتشر شده است. قضیه از این قرار است که نسخه قاچاق فیلم گشت ٢ درحالی وارد بازار شده که این فیلم همچنان درحال اکران است.

 

به گزارش آکاایران سعید سهیلی، کارگردان این فیلم سینمایی هم به فاصله کوتاهی گفت: «به عنوان یک شهروند ناامید از قانون، از شما تقاضا می کنم با سارقان همکاری نکنید و نسخه قاچاق را دانلود و خریداری نکنید.»سهیلی با ابراز تأسف از این که نسخه ای از فیلمش در بازار قاچاق توزیع شده است، گفت: معتقدم پشت این قضیه یک برنامه ریزی و توطئه وجود دارد و متأسفم که تمام پیگیری هایم از قوه قضائیه و دیگر ارگان های مربوط راه به جایی نبرد.

 

کارگردان دوگانه موفق «گشت» در گفت وگویی با ایسنا بیان کرد: متاسفانه دست قاچاقچی ها در این مملکت از همه بازتر است و کسی نمی تواند آنها را پیدا یا با آنها برخورد کند.او افزود: البته ظاهر قضیه این است که عده ای قاچاقچی فیلم «گشت ۲» را قاچاق کردند اما حدس و گمان من این است که اگر نقاب از چهره آنها برداشته شود صورت های آشنایی را می بینیم. چون معتقدم پشت این قضیه یک برنامه ریزی کاملا هماهنگ شده و با زمینه چینی قبلی وجود دارد؛ چرا که نسخه قاچاق شده همان کپی فیلم است که به اداره بازرگانی صداوسیما جهت بازبینی فیلم برای گرفتن تیزر داده شده بود.

 

سهیلی با بیان این که روی نسخه های قاچاق شده فیلم عبارات جهت بازبینی اداره صداوسیما حک شده است، ادامه داد: به نظر می رسد از روز اول عده ای دنبال این بوده اند که این فیلم را به زمین بزنند؛ چون مثلا وقتی دونده ای درحال دویدن و مسابقه است و به خط پایان نزدیک شده آنهایی که روی باخت او شرط بندی کرده اند بهترین راه را در این می بینند که به این دونده پشت پا بزنند.

 

برای فیلم «گشت ۲» هم عده ای از ابتدا تلاش می کردند فیلم اکران نشود یا اگر قرار است ساخته و نمایش داده شود با سانسورهای زیاد همراه باشد اما وقتی هیچ کدام از آنها اتفاق نیفتاد و با فروش بالای فیلم هم روبه رو شدند تصمیم گرفتند که در نزدیکی خط پایان این گونه پشت پا بزنند. سهیلی با اشاره به این که در زمانی که با توجه به انتخابات برگزار شده خوشحالی عمومی وجود دارد، کام او و عوامل فیلم «گشت ۲» با قاچاقی که صورت گرفته تلخ شده است، گفت: الان که پیگیری هایم در قوه قضائیه و ارگان های مربوط به نتیجه نرسیده است، فکر می کنم بهتر بود از همان ابتدا موضوع را فریاد می زدم و از مردم می خواستم که حق الناس را وارد خانه های خود نکنند.

 

.

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله بوی توطئه در مشام سعید سهیلی شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

بوی توطئه در مشام سعید سهیلی گردآوری توسط بخش اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها،اخبار هنرمندان سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات